Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire veszélyes Bp. A...

Mennyire veszélyes Bp. A hajnali órákban? Elsősorban a belvárosi rész? (kiskörút, nagykörút Paulay Ede és Rákóczi utak által határolt négyszög) Ezen kívül a 9-es busz és az általa érintett részek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, ha a nagyvárosokban szokásos elővigyázatossági szabályokat betartod. Tehát ha elkerülöd a sötét, elhagyatott részeket, gyanús embereket és esetleges csoportosulásokat, nem veszel elő/viselsz kirívóan értékes dolgot és főleg nem kötekedsz, akkor garantáltan nem lesz bajod. A VIII. kerületben sem: ott ugyan több a lepattant arc, de hemzseg a környék a kameráktól és a kékektől.
2013. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, annyival kiegészíteném, hogyha valakin látszik, hogy gyanús/esetleg balhé van, oda sem kell nézni, mert ha bámulják őket , akkor könnyen felhívja magára a figyelmet az illető. A belváros szerintem sokkal biztonságosabb hely, mint a külvárosi részek épp a tömeg, élet miatt. Ezt 18 éves egyetemistaként mondom, én is tartottam az egyedül mászkálástól, de kissé sincs félelemérzetem. A 9-es buszon sem tapasztaltam sosem semmi negatívat. Több olyan ismerősöm van, akik Zuglóban/Budán laknak és azért félnek egyedül este, mert a) olyan jó a környék, hogy a kukáikban turkálnak az utcán b) külvárosi, csendes, egyedül vannak este az utcán.
2019. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!