Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez az útvonal mennyire veszély...

Ez az útvonal mennyire veszélyes gyalog?

Figyelt kérdés

[link]


Nem vagyok jártas annyira Pesten, de csak rosszat hallottam a VIII. kerületről, és mivel este fogok ott menni, nem igen szeretném, hogy bajom essen. (Ráadásul péntek este..)



2013. okt. 21. 17:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
A 24 sajnos erősen kisebbségi járat sajnos, sokszor előfordulnak ott gyanús elemek. Én a helyedben inkább más útvonalat választanék.
2013. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
És gyalog mi a helyzet? ugyanazon az útvonalon? Egyébként a Népligetbe szeretnék menni a Keleti pályaudvarról.
2013. okt. 21. 18:24
 3/32 anonim ***** válasza:
36%

Ha jót akarsz magadnak akkor a berajzolt útvonalon este, gyalog biztos nem mész végig. BP legcigányfertőzöttebb területén keresztbe rajzoltad be a vonalat :P


Ha nem akarsz balhét akkor én úgy mennék, hogy Blaha Lujza tér (gyalog vagy 1 megálló metró illetve 7-es busz), onnan 4/6 villamos az Üllői útig, onnan pedig kék metró a Népligetig.


Ha a jegyen akarsz spórolni akkor a Keleti - Üllői út (corvin negyed) simán vállalható gyalog is (természetesen a Rákóczi úton és a körúton, nem a mellékutcákban), nem olyan vészes, szerintem 25-30 perc kényelmes séta. Az üllőin meg metró.

2013. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
80, vagy 80A trolival a Hungáriáig, onnan meg 1-es villanyos.
2013. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
És úgy nem lehet hogy elindulok a Kerepesi Úton gyalog, majd a kereszteződésnél elindulok a Kökényes Kálmán úton lefelé egészen a Népligetig?
2013. okt. 21. 19:18
 6/32 anonim ***** válasza:

Mármint a Könyves Kálmán körúton (lánykori nevén Hungárián?)?


De lehet, de az gyalog rohadt hosszú, akkor már inkább a Rákóczi- körút - Üllői kombót javaslom. Rövidebb és biztonságosabb.

2013. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
52%
Huhú te aztán megtaláltad a legjobb útvonalat! Még a Népszínház utcát belevehetted volna, és akkor egy öngyilkos kamikáze akciónak is betudható lett volna! AZ egy förtelmes, veszélyes, mocskos környék, itt ne spórolj, hívj taxit vagy menj busszal/villamossal (bár azt sem nagyon ajánlom...)
2013. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%
Vicces, én Kőbányán élek, elég sokat járok ezen a környéken, tényleg sok cigány van ott, de nem tudok olyanról, és nem is tapasztaltam olyat, hogy valakit megtámadtak volna. Szerintem nem veszélyesebb, mint bármilyen más része a városnak.
2013. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
39%
Ennyi fogalmatlan, rasszista arcot egy kupacban... Igen, laknak arrafelé romák, de egy 95 százalékban bekamerázott, rendőröktől hemzsegő kerület legforgalmasabb útvonalán menne végig a kérdező. Én igen sokszor megtettem már ezt a távot változatos időpontokban, részbem gyalog, részben villamossal. A legnagyobb attrocitás, ami ért a kisebbség részéről az volt, hogy egy cigánygyerek véletlenül a cipőmre szotyizott. :)
2013. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
én a blaha lujza téren a 37-esen ülve kaptam hátulról egy tarkóra ütést, majdnem el is lopta az illető a telefonomat..pedig 187 magas, kigyúrt férfi vagyok.
2013. okt. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!