Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Forgalmi vagy rutin vizsga...

Forgalmi vagy rutin vizsga utánn ha sikerül illik, szoktak (te adtál valamit az oktatódnak)? Mondjuk 1 üveg pia vagy ilyesmire gondolok?!

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Fél éve vizsgáztam semmit nem adtam,pedig végig rendes volt.Megfizettetik ők rendesen.
2010. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jaja, ha úgy érzed jó arc volt veled, akkor szép gesztus!
2010. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem adtam semmit, pedig megérdemelte volna...
2010. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 2007ben vizsgáztam, 1 üveg italt kapott,amit szeretett(előre rákérdeztem még a rutin óráknál) és a forgalmi vizsga után adtam oda neki,mikor már senki se látott.Szerintem ez én oktatóm megérdemelte.Örült neki,nem is számított rá.
2010. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy üveg piát adtam, igaz, ez már vagy 10 éve volt...
2010. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyes! Ez egy gesztus, és nem a pénzről szól... Ha édesanyád jól keres nem veszel neki ajándékot? :D
2010. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem kell adni nekik semmit, eleget buktatnak ők ahhoz h elég legyen a pénzük...
2010. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én nem adtam neki semmit, csak szépen megköszöntem a munkáját. meg van ő ezért fizetve, rengeteg órát vettem, sok pénz ráment, ő sem ingyen csinálta :) egyébként remek oktató volt, nagyon örülök, h. őt választottam, de ezt az ajándékozást nem éreztem szükségesnek, meg nem is vt olyan haveri, letegeződős kapcsolatunk.
2010. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyidősek voltunk. Haverok lettünk. A barátságomat adtam neki. Meg annyit piáltunk azóta is, hogy már rég túl vagyunk az első üvegen.
2010. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!