Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt valaki hasonló helyzetben?

Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam meg a jogosítványt és tök jól megy a vezetés, semmi gond nincs.

Kivétel, ha apám is az autóban ül, akkor képtelen vagyok vezetni, nincs bennem az idegesség érzete, de nem tudom irányítani sem a testem sem az autót, remegő kézzel váltok, számtalanszor lefulladok míg ha egyedül vagyok akkor ilyenek nem történnek.

De nem értem miért, mert sosem szól bele a vezetésbe, maximum építőjelleggel,kedvesen,de hiába ültetem be a hátsó ülésre, hiába van hogy nem figyel rám hanem olvas, vagy meredten bámul ki az ablakon egyszerűen nem tudok vezetni ha ott ül az autóban.

Ez teljesen tudat alatti és nem tudok vele mit csinálni.


2014. aug. 31. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. Nagyon be akarod bizonyitani hogy nagyon jól tudsz vezetni, mindezt tudatalatt. Nagyon figyelsz hogy jól válts meg minden. És ennek a vége az lesz ami veled is történt.


A megoldás: lazits, sz*rd le hogy mit fog apád mondani. És igy jobban fog menni.

2014. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen teljesen megértelek, én is így voltam. Ha gyakorlottabb leszel valamennyire javul ez, de teljesen nem fog megszűnni. Én pl. már 13 éve kamionos vagyok, 21 éve vezetek, és volt olyan cégem, ahol mindig kettesben - "négykézben" - ahogy mi mondjuk kellett járni, és minden bajom volt. Ha csak lehet egyedül kell járni, idővel bizonyára lesz saját kocsid, és a dolog meg van oldva.
2014. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!