Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen menetrögzítő kamerát...

Milyen menetrögzítő kamerát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kinéztem egyet,ConCorde Roadcam HD 30

Ha valakinek van ilyen kamerája,megoszthatná a tapasztalatait.Megéri-e,megbízható-e,milyen a képminőség.Vagy hasonló árkategóriába valmi más,ami bevált?

Még valami,buszba használnám,kérdés,hogy függőleges szélvédőre rögzíthető-e?

A másik meg az,hogy ott nincs szivargyújtó,tehát tölteni nem tudom.Powerbankot kell hozzá vennem,de abból milyet vegyek,hogy egy 8-10 órát kibírjon?10000mAh elég,vagy sok?


2014. okt. 1. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen képe van a 14000 Ft-os Overmax kamerának, ami az autómban üzemel:

https://www.youtube.com/watch?v=L9RiWX_WptU

Persze ez csak 480-as feltöltés, de tud HD-t is, csak én nem használom, max. 720p-ben.

Persze az árhoz még számold hozzá a memória kártyát, mert azt nem adnak hozzájuk. A 32 GB-ra - amit a ConCorde lekezel - beállítástól függően 2-4 óra fér rá. Nekem csak 4GB-os van benne, HD-ben max. 20 perc fér rá. Persze egy baleset esetében ez pont elég, de öcsémnek a 64-es kártyára ráférnek egy egész szolgálat felvételei.

Én nem bíztam a tapadókorongban, ezért egy konzollal felszereltem a tükörre.

Gondolom a buszban is van rádió, arról leveheted a kapcsolt 12V-ot. Ha így csinálod, akkor csak beindított motornál vesz fel, legalábbis az enyém ilyen.

2014. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs rádió...

De a kamerádnak elég jó képe van.Éjszakai felvételed nincs véletlenül?Sokat dolgozok éjszakába nyúlóan...

Kösz a választ!! :)

2014. okt. 1. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezeknek a kameráknak kell az áramellátás ,valahogy le kell venni a műszerfal alól pl biztosítéktábláról a delejt, mert minden más csak gányolás. Éjszaka egyik sem csinál csúcs képet, a fényszóró sávjában lát valamennyire ,de városon kívül nem fogja a rendszámokat felismerhetően felvenni. Jól megvilágított városban viszont értékelhető a felvétel.
2014. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony, éjszaka szart se lát, hiába vannak rajta az infra LED-ek.
2014. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Városba vezetek,így van közvilágítás....

Inkább a rögzíthetőség a fontos,mivel függőleges szélvédőre szeretném,valamint az áramellátás.

Minden nap más busszal vagyok,nem tudom rákötni semmire,erre nincs idő minden nap.Ezért gondoltam a powerbankra....

2014. okt. 1. 23:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Kocsicsere az tényleg gáz,akkor jó megoldás a külső akku. Az adott típus rögzitését kell megnézni ,mert soknál lehet úgy hajtani hogy jó legyen.
2014. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!