Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elmagyaráznátok, hogy hogyan...

Elmagyaráznátok, hogy hogyan kell tolatva meg úgy egyáltalán parkolni, vagy hogy hol kéne gyakorolni?

Figyelt kérdés

Barátom mondta, h kapunknál is gyakorolhatnék, ha beállok, de sztem nem ua. mint két kocsi közé beparkolni. Vmi gyakorlási módot tudtok, meg lehet úszni a plusz órákat?

Előre is köszi.



2014. okt. 29. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem elméletben kell tudni meg elmondani. Elmondani és sem tudnám, aztán mégis tudok tolatni. Én az utánfutóval való tolatást kérdeztem, mondták is hogyan miképp, de nem értettem. Aztán ráakasztottam az utánfutóra, kimentem egy széles betonútra, ami sorompóval van lezárva, aztán gyakoroltam órákat! Meg is lett az eredménye, de elméletben azt se tudnám elmondani. Elméletben hogy kell szexelni? Gyakorlatban megy, az a lényeg.
2014. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Fogsz két nagy kartondobozt, azokat használod autók gyanánt.


Használhatsz még félbevágott tenisz labdákat is más feladatok gyakorlására.

2014. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak épp a kapunak nem kell adni betétlapot..
2014. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jobb esetben senkinek nem kell adni betétlapot.
2014. okt. 31. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!