Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez tényleg menő?

Ez tényleg menő?

Figyelt kérdés

Két hónapja kapta meg a jogsit és úgy vezet mint egy őrült.

Példa: megyünk 80-al egy körforgalom felé, előttünk áll egy autó. Az állatja satufékkel áll meg mögötte pár centire hosszú féknyomot hagyva.

A városban csikorgó kerekekkel indul el állandóan meg 120-al repeszt.

Fékezésnél mindig satuzik az utolsó pillanatban.

Mi a francért vezethet így? Amikor megkérdezem tőle akkor azt mondja hogy: Mér', nem menő?

Érdekes én a 170 lovas autómmal teljesen nyugodtan tudok közlekedni, ő meg a 90 lovas renaultjával száguldozik életveszélyes módon.

Na majd télen kíváncsi leszek.


2014. okt. 30. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem menő, balesetveszélyes.


3 lehetőséget látok.

Vagy belerohan valakibe és majd fizethet a biztosítója.

Vagy komolyabb balesetet is okoz aminél a legjobb esetben is kártérítést fizethet a másik félnek pluszba egy perben, rosszabb esetben még rendőrségi eljárást is a nyakába kap.

Vagy észhez tér amikor megkapja az első gyorshajtás/piros lámpa, stb csekkjeit.


Bnőm öccse így járt. Játszotta a nagyot a 3-as golfjával. Azóta szabályosan közlekedik amióta megkapta az 50ezres csekket egy piroson való áthaladásnál.



Egy valamire figyelj, az ilyen embereket engedd el, hagyd magad előtt menni!

2014. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bevallom én is volt mikor így vezettem mikor megkaptam a jogsim, és bent ültek ismerősök, de azóta már hülyeségnek tartom ezt, főleg városon belül, mert az emberek nincsenek erre felkészülve, hogy valaki 150-nel jön, és kimennek eléd, bármi lehet.
2014. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem menő, inkább az ingerszegény élet jele. Vegyél neki egy jó regényt vagy inkább hozd össze egy értelmes csajjal. Le fog nyugodni, remélhetőleg még mielőtt kinyír valakit
2014. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyerekes! Nem az a menő, hogy egy 90 lovas régi renault 130-cal megy a városon meg csikorogtatja a kerekeit, hanem az, ha nő létedre beengedsz valakit megad elé, vagy ha beengedtek megköszönöd, ha másnem egy elakadásjelző villantással.
2014. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer feltettem a kérdést: éretlen gyerekek-kamaszok miért szerezhetnek jogsit? Miért nem emelik fel 20 évre a minimum korhatárt? Reflexeik nyílván nagyonjók,tanulékonyak is.

De felelősség-veszélyérzet még nem alakult ki bennük.

Nem hibáztatom őket,mert én is pont ilyen majom voltam,miután megszereztem a jogsit,jól össze is törtem az első autómat..

2014. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem minden 17 éves éretlen. És nem minden 23 éves érett, sőt 40 évesen is lehet teljesen hülye.
2014. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!