Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem múltam el 18 átmehetek...

Nem múltam el 18 átmehetek szlovákiába?

Figyelt kérdés
Lehet rossz helyre tettem fel ezért elnézést de át lehet menni szlovákiába egyik ismerősömmel ugy hogy nem lincselnek meg? :D csak körül néznénk stb.ugy hogy szülők nem lennének ott?

2014. okt. 31. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
rád van írva hogy magyar vagy? ez nem valami gettó ráadásul tele van magyarral, milyen kérdés már ez. meg ki lincselne meg?
2014. okt. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy át menj. A határ túl oldalán hatalmas magyarverő automaták vannak. Lézeres felismerő tudja, hogy mégy hozzájuk, s a gép jól megver. Tévé meg egyenes adásban közvetíti.


Honnan veszik az emberek ezeket a hülyeségeket? Elképesztő.

2014. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért gondolom mert még nem jártam seholsem jobb tájékozotnak lenni mint nem ugy hiszem mert ha bármi gáz lenne akkor ne hogy az legyen hogy ne tudjam.azért köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 31. 23:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Na de mi köze van ennek az életkorodhoz és a közlekedésbiztonsághoz? Ha megvernek, nem kérik el előtte a személyidet. Ma még megvernek, de holnap betöltöd, s aztán már nem bántanak.

Nincs több atrocitás magyar és magyar, szlovák és szlovák, magyar és szlovák, szlovák és magyar között, mint a világban bárhol.

Az, hogy Józsi és Sanyi naponta összebalhézik Alsősárosalábadpüspökiben a kocsma előtt nem számol be a fókusz. Pedig naponta van néhány tucat országszerte. Ha nem több. Nem hír.

Ha egyszer megütnek egy magyart Szlovákiában (bárhol), évekre megvan a téma a bulvársajtóban.

2014. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Erőszakos támadástól, különösen etnikai indíttatásútól nem kell tartanod. Persze néha előfordul, hogy beszól egy-egy begyöpösödött soviniszta, ha nem tótul beszélsz az utcán, de te azt úgysem érted :)
2014. nov. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha felvidéki lennél és magyarul beszélnél, akkor vernének agyon a tótok, de a rendes Hungaryt nem bántják.
2014. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
44%
Csak nem tűzijátékért mész?
2014. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát kint voltam és nem volt valami jó komárnóba voltam az utakon nem is engedtek sőt egy magyar engedett át egyedül.beszólogattak valószinű nem szépeket...
2014. nov. 9. 21:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy nem engedtek el az utakon??

Gyalog mentél át a zöld hídon nem?

2014. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem egy ideig kocsival és utána mentünk minden fele gyalog a zebrán.
2014. nov. 9. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!