Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek is megakart verni...

Szerintetek is megakart verni a robogós?

Figyelt kérdés

Kanyarodtam ki egy főútra, jobbra, de balról érkező robogóst nem láttam mert autók álltak ott, a padka melett, így nem láttam a robogóst mert az meg a padkához közel jött.

De kifordultam elé, de nem volt semmi gond, mellém ért lassítás nélkül kikerült(itt vészfékezés szóba sem jöhet, hogy miattam elesett volna...)

De nézett rám!

Aztán lassan ment előttem, le is maradtam nehogy büntetően fékezzen!


Aztán pirosat kaptam a kereszteződésbe, de Ő úgy csinált mintha jobbra fordulna de egyenesen ment, és nézett vissza rám, mintha be akarna várni!


Szerintetek meg akart verni, vagy beanyázni?


Szerintem rosszul járt volna ha jampiskodik, mert lehet nekem elveszik a jogsim, meg pénzbírság, de mégis egy robogón nem kekeckednék egy 1,5 tonnás autóval szemben...



2014. nov. 20. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Te észlény, nem a jogsidat veszik el, hanem börtönbe mész több évre, ha autóddal szándékosan megtámadod. Kivágtál elé, persze, hogy jól megnéz utána. Kedves édesanyádat is biztosan emlegette közben.

Büntetőt fékezzen motorral??? Mekkora hülyének kéne ehhez lenni... Lassan ment, mert nem bízott benned. A korábbi akciód alapján elkönyvelte, hogy Te egy béna vezető vagy. Utána meg túl közelről követted, amiért lassított a tempón. Persze neked még ez a jelzés sem volt elég és továbbra is a seggében maradtál (még ha szerinted elég messze is voltál, motorok mögött több helyet kellene hagyni, mint autóknál). Végül megelégelte a helyzetet, ezért csinálta azt a manővert a lámpánál - el akart tőled távolodni.

2014. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is inkább csak szeretett volna minél távolabb kerülni tőled, mint minden normális, defenzíven vezető ember, amikor gyenge képességűnek tűnő vezető van a közelében.
2014. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Még jó, hogy nézett rád, ha egyszer te sértetted meg az ő elsőbbségét.

Én minden reggel azzal kezdek a parkolóban, hogy a főútra araszolva megyek ki, mert balra áll a sok tuskó a járdán és nem látok ki. Nem pedig kihajtok.


Tehát a jobb oldalra húzódott, ahogy azt illik, helyet hagyott, hátha megint ki akarod nyírni.


Talán azért lassított, hogy kielőzzed, ugyanis egy alap szabály, hogy a hülye és béna vezetőket jobb magunk előtt tudni, mint magunk mögött.

2014. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Kár, hogy már mindent elmondtak előttem! Így csak a zöld pacsikat tudtam kiosztani.
2014. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
valószínűleg csak átszeretett volna neked átnyújtani egy virágot, hogy legközelebb legyél figyelmesebb...
2014. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem bejöttél neki, mert cuki vagy.
2014. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!