Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Simson...

Mi a véleményetek a Simson motorokról? Jöhet minden tapasztalat, nekem a Simson Enduro tetszik a legjobban, nem értek a Simsonok-hoz, robogós vagyok, de lehet hogy Simson-ra cserélem, de nem tudom hogy jó ötlet e vagy sem.

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:

A Simson egy öreg motor, régi konstrukció, nem arra való, hogy gyilkolják, ahhoz vannak modernebb gépek nagyobb teljesítménnyel!


A jelenleg a piacon kapható Simsonok között csak elvétve van gyári enduró, a legtöbb házilag sufnituningolt N-es moci. A legfeltűnőbb az ívelt a fékpedál, ha ilyent látsz, akkor csak egy gagyi másolat!

Ez a sima pedál:

[link]

Ilyen a enduróé:

[link]


Persze az igényesek megvehetik, de erre nem költ senki sem!


Itt egy kamu enduro:

[link]


Ívelt fék, hiányzó merevítés a vázról, hogy csak a legfeltűnőbbeket említsem. Az elektronikus gyújtás hiányát elsőre nem veszed észre.

2014. szept. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 joco5582 ***** válasza:

Azért egy Simsont venni a robogó mellé nem olyan nagy költség. Ìgy eldöntheted, hogy melyik menjen.

Szerintem a kamuendùró is teljesen jó. Gondolom nem mutogatni veszed. A Simsonnál én inkább arra ügyelnék, hogy legyen 4sebességes. Legyen esztétikailag jó, és ne lógjon rajta semmi.

2014. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,olyat szeretnék ami teljesen úgy néz ki mint ha most jött volna ki a gyárból,vannak még ilyenek,találtam is,én nem gyilkolom a motorokat,nagyon is vigyázok rájuk,csak sosem volt Simson-om,és szeretném kipróbálni milyen a robogó után,viszont a robogót úgy is eladnám,és csak 1 moci lenne.
2014. szept. 14. 17:59
 4/7 joco5582 ***** válasza:
Harkonnen sajnos jól érzi. Írtó nehéz gyári állapotút találni. Kénytelen leszel kompromisszumot kötni.
2014. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Imádom a Simsonokat! :)) a kedvencem. Most csinálom a jogsit, ha kész van venni fogok egyet! :)

Annyira vàrom már.minden álmom hogy meglegyen végre :D

És én is Enduro-n gondolkodom , nagyon tetszik.

17/l

2014. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5. Válaszoló vagyok még mindig. Tapasztalatról azt mondom, hogy baràtomnak Simson s50es motorja van 8 éve megvan, 6 éve használja és imádja..én is :D szóval nagyon jó és halhatatlan.
2014. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D Remélem nekem is sikerül egy szép állapotút beszereznem :D
2014. szept. 18. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!