Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kaphatok büntetést, ha éppen...

Kaphatok büntetést, ha éppen nem használom az autón a vonóhorgot és fent van?

Figyelt kérdés

Múltkor ketten is mondták nekem ismerősök, hogy ne legyek lusta és vegyem le a vonóhorgot, ha nem használom, mert büntetést kaphatok.

A neten olvastam, hogy csak azoknak van több esélye ilyen esetben a büntetésre, ha takarást csinál a rendszámtáblában.

Nekem egyáltalán nem lóg bele, mert a csomagtartón van a rendszámtábla a Seat Toledón.

Na meg olyan xarul van rászerelve, hogy 2 csavart kell kiszedni és a csőböl kihúzni és egy ideje kinlódtam vele, de már belefáradtam a le és felszerelésben, meg különben is a parkolásnál véd a koccanástól.

Ha még is vakarózna a rendör töke, akkor előtte letudom szerelni pár percen belül, de nem fogom szerelgetni, mert 1 óra múlva utánfutóra van szükségem, de közben még a városba van dolgom előtte.


2015. jan. 1. 22:15
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:
85%
Nem kapsz semmilyen büntetést, sosem kell leszedni.
2015. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első nem értem, miért lett lepontozva. Vannak ugyan leszerelhető vonóhorgok, de a fix az általános. A leszerelhető sem azért olyan, mert olyannak kell lenni, csak azoknak praktikus, akik ritkán vontatnak, s csúfnak találják a horgot a kocsin.
2015. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nehézkes leszerelni, ne bajlódj vele, nem kötelező leszedni. De arra azért gondolj, hogy ha véletlenül valamibe beletolatsz, nagyobb kàrt fogsz okozni, mintha csak két lökhárító ért volna össze.
2015. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!