Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen volt az új kresz...

Milyen volt az új kresz vizsga? Milyen arányokba mennek át az emberek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemrég volt egy cikk, a totalcar oldalon, ahol írták, hogy eddig átlagosan 60% ment át, az új szerint meg 57%, szóval nem sokkal rosszabb az arány.
2015. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most jövök a vizsgáról :) Nem volt olyan rossz, mint számítottam, előttem 4 vagy 5 ember végzett, mindnek meglett. Az új kérdések részben ugyan azok, mint a régiek, a szituációs kérdéseknél (kinek van elsőbbsége, stb.) voltak elég cifrák.
2015. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
győrben a héten 1turnuson belül 15ből 3ment át... rengeteg a potvizsgás erre -.-
2015. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vacendac válasza:
100%

Sziasztok

Én éppen ma vizsgáztam (február 17-én), 74 pontos lett, és azt kell mondjam, hogy nem vészes.

Én január végéig KRESZ-t alig ismertem. Az elméleti oktatás ugyanis akkor kezdődött, és köztünk szólva, nem vittem túlzásba a személyes megjelenésemet sem :-)

Viszont a Kontra Károly-féle könyvet igyekeztem forgatni, és minden nap 2-3-szor a SZAKOE oldalon található teszten gyakoroltam.

Akinek nincs ideje vagy kedve, annak a könyvet sem szükséges használni. Elég, ha az online teszteket gyakorolja. Én a vizsgán egyetlen egy olyan kérdéssel sem találkoztam, amellyel korábban a SZAKOE online tesztjén ne találkoztam volna.

Remélem tudtam segíteni, és sok sikert mindenkinek, aki ezután vizsgázik :-)

2015. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 horváth béla5 válasza:
Szóval a 2015üs kresz vizsgán csak olyan kérdések vannak amik a szakoe kresz tesztjében is van?
2015. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vacendac válasza:

horváth béla5

Ahogy visszagondolok, csak és kizárólag. Én is elég hamar a végére jutottam a tesztnek, 20-30 mp alatt megvolt egy válasz, de még így is jó páran megelőztek. De ezek olyan gyorsak voltak, hogy szerintem nem is nagyon értelmezték a kérdést, hanem kapásból nyomták a válaszokat. Az egyikkel vizsga után dumáltam, szintén 74 pontosra írta, mint én, azt mondta, pár napig a nyomta a SZAKOE-t, semmi másból nem készült.

2015. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!