Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyenért kipattanni az autóból?

Ilyenért kipattanni az autóból?

Figyelt kérdés

Budapesten egy számomra ismeretlen helyen mentem volt 2 sáv, egy kanyarodó és egy egyenesen haladó, az egyenesen haladók közül egy Audi A6-os beakart "pofátlankodni" a sorban álló kanyarodók közé indexelt és lehúzta az ablakot, karját kinyújtva elkezdett átjönni, de senki sem akarta beengedni, míg végül az előttünk lévő autó elé bekanyarodott,elakadásjelzővel meg is köszönte,de az rádudált és anyázott az ablakból kikiabálva, az Audit meg pont megfogta a piros, és az Audi sofőrje kiszállt, oda ment a mögötte lévő autóshoz és elkezdett vele kiabálni,hogy mit anyázol, te pontpontpont, és válogatott obszcénséggel szidalmazta az autóban ülő hölgyet, aki az ablakát felhúzva mutogatott és kiabált vissza, de azt nem hallottuk mit.

Aztán az Audi sofőrje lassan visszaindult autójához, de előtte még a másik autó elé köpött egyet.

(egy öltönyös férfi volt egyébként)


Igazából mindketten túlreagálták, a hölgynek nem kellett nagyot fékezni, tény,hogy bementek elé pofátlanul, de nem mondanám,hogy balesetveszély volt, és nem védeném az Audist, de szerintem nem előnyszerzés céljából ment az egyenesen haladók közé, már egy ideje ott állt, és akkor még a kanyarodóban sem volt sok autó, mehetett volna oda egyből.

Viszont az azért szerintem elég nagy túlzás,hogy kipattan ordibálni, oké anyáztak és azt nem illik, de ha mondjuk egy másik alfa hím ül a másik autóban akkor ezért összeverekszenek?


2015. ápr. 7. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Audi ide, öltöny oda nem kéne anyázni a másikat.
2015. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%

Én azt nem értem, hogy miért akkora paraszt a pesti magyar is, hogy ha valaki "siet", azt nem engedi el főleg ha felsőkategriás autóval van. Hadd menjen, addig sem engem öl meg...

De az igaz, hogy nyilván két extrémebb idióta találkozott össze, akik jobb lenne ha az állatkertben tartózkodnának a rács túloldalán.

2015. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ez egy jó pofátlan audis volt, szegény, majd meg hal korán infarktusban a sok stressztől. :) Lehet, hogy a nyanya is, de azért jó, hogy nem hagyta magát. Én sem szeretem a pofátlankodókat, sietősöket, induljon el hamarabb máskor. Ezek a türelmetlen állatok úgysem lesznek hosszú életűek, nem kell őket félteni. :)
2015. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az intelligencia nincs egyenes arányban a kocsi márkájával és az öltönnyel, sőt, általában fordítva van.
2015. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

"induljon el hamarabb máskor"

Ez jó szöveg, csak a dolgok a való életben nem így működnek.

2015. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valamiéert tiszta ideg volt az ember, aztán ez jó alkalom volt, hogy levezesse a feszkót. De egy nagy paraszt azért.
2015. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alkalmatlan a járművezetésre, aki ennyire nem bírja elviselni a kritikát.
2015. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"főleg ha felsőkategriás autóval van."


Pontosan mi köze van az autó árának a közlekedéshez? hmm?


Azt nem értem, hogy miért nem lehet előzékenyen közlekedni. Mit veszítesz azzal, hogy beengedsz egy ilyet? Miért kell gázt adni, ha látod, hogy valaki előtted sávot váltana (a te sávodba). Miért nem lehet lehúzódni lámpánál, hogy a motoros előre tudjon menni?


Egyszer mindenkinek át kéne gondolnia mégis mit csinál a forgalomban, lehet újraértékelne pár dolgot.

2015. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Üdv az ország legnagyobb bolondokházában!
2015. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a múltkor majdnem kikaptam az autóból egy tanuló vezetőt az oktatójával együtt, mert szabálytalanul akart sarok fordulást csinálni mikor én épp arra mentem és még be is mutatott, mind3n Suzukiban ültünk. Ez nem kocsi függő dolog...
2015. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!