Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyenért kipattanni az autóból?

Ilyenért kipattanni az autóból?

Figyelt kérdés

Budapesten egy számomra ismeretlen helyen mentem volt 2 sáv, egy kanyarodó és egy egyenesen haladó, az egyenesen haladók közül egy Audi A6-os beakart "pofátlankodni" a sorban álló kanyarodók közé indexelt és lehúzta az ablakot, karját kinyújtva elkezdett átjönni, de senki sem akarta beengedni, míg végül az előttünk lévő autó elé bekanyarodott,elakadásjelzővel meg is köszönte,de az rádudált és anyázott az ablakból kikiabálva, az Audit meg pont megfogta a piros, és az Audi sofőrje kiszállt, oda ment a mögötte lévő autóshoz és elkezdett vele kiabálni,hogy mit anyázol, te pontpontpont, és válogatott obszcénséggel szidalmazta az autóban ülő hölgyet, aki az ablakát felhúzva mutogatott és kiabált vissza, de azt nem hallottuk mit.

Aztán az Audi sofőrje lassan visszaindult autójához, de előtte még a másik autó elé köpött egyet.

(egy öltönyös férfi volt egyébként)


Igazából mindketten túlreagálták, a hölgynek nem kellett nagyot fékezni, tény,hogy bementek elé pofátlanul, de nem mondanám,hogy balesetveszély volt, és nem védeném az Audist, de szerintem nem előnyszerzés céljából ment az egyenesen haladók közé, már egy ideje ott állt, és akkor még a kanyarodóban sem volt sok autó, mehetett volna oda egyből.

Viszont az azért szerintem elég nagy túlzás,hogy kipattan ordibálni, oké anyáztak és azt nem illik, de ha mondjuk egy másik alfa hím ül a másik autóban akkor ezért összeverekszenek?


2015. ápr. 7. 12:58
1 2
 11/11 anonim válasza:
Zsák a foltját... az egyik pattog a másik meg felhúzott ablak mögül kiabál... eszes volt mindkettő az tuti...
2015. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!