Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jogsi nélkül forgalomból...

Jogsi nélkül forgalomból kivont autót vezettem, elkaptak. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Üdv

Vásároltam egy forgalomból végleg kivont gépjárművet (se rendszám, se biztosítás, se forgalmi semmi), hogy azon gyakoroljam az autószerelést. Az autót megcsináltam, elmentem vele a szomszéd városba. Visszafele rámvisítottak a disznók.


Kérték a jogsim, de az ugye nincs.

Be CB-zték a kocsit alvázszám alapján, kiderült hogy ez az autó nagyon is forgalomba van; csak az eladó erről elfelejtett szólni nekem.


Szerintetek mennyire büntetnek? :D



#jogosítvány #bütykös taxi
2015. ápr. 30. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
néhány százezerre
2015. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

különben meg szórakoztass mást kamu sztoriaiddal

ha már megállítottak akkor a helyszínen megvágtak és alá kellett írnod hogy elismered meg a csekket átvenni + trélert hívni mert azzal nem mész sehova

2015. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Papírt aláírattak velem, de csekket nem kaptam. majd lesz egy kihallgatásom és egy tárgyalásom. Tréler: jol keres. 10km / 10e Ft...
2015. ápr. 30. 11:19
 4/14 anonim ***** válasza:

Márpedig ha az az autó a rendőrök szerint forgalomban van, és te nem tudtad igazolni mit keres nálad, akkor még egy jó kis autólopást is a nyakadba varrnának. És azzal a kocsival te 1 métert sem mehettél volna sehova tovább.


Amúgy ha nincs pénzed trélerre, akkor nem kell kivont autót vásárolnod...


Egy 50.000 ft-os FORGALMIS Ladán is lehet gyakorolni a szerelést...

2015. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyi, hogy egy forgalomból végleg kivont autónak is van valami papírja...
2015. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
azért mi bátorság bemenni egy városba egy szakadt rendszám nélküli autóval...
2015. ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
ez a kérdés annyira röhejesen szar,és ellentmondásos,hogy még trollkodásnak is harmatgyenge!!!!
2015. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Forgalmis LADA-t át kell íratni okos.


Nem ez volt az első utam, de úgy látszik eddig járt a korsó a kútra.

2015. ápr. 30. 15:34
 9/14 anonim ***** válasza:
nem kell átíratni, csak bebattyogni az ocsmányhivatalba és üzembentartóival átvenni (úgyis az lesz a kocsi életének utolsó műszakija, az eladással már nem lesz gond)
2015. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Üzembentartói se olcsó...
2015. ápr. 30. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!