Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Karambolozram, én voltam a...

Karambolozram, én voltam a hibás. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

A kereszteződésben, figyelmetlenség miatt nem adtam meg az elsőbbséget. Mentem volna egyenesen, és bele.mentem a jobbról érkező oldalába. A suzukim eleje teljesen össze tört.

A másik autóban utazóknak semmi baja nem lett, a mellettem ülőnek vérzett az orra egy kicsit.

Volt rendőr, mentő, szondáztatás.

Be ismertem, hogy.én okoztam, hisz egyértelmű volt.

Milyen mértékű bírságra számíthatok, illetve a jogsim el veszik -e, ha.igen kb.meddig?

Köszönöm a válaszokat.



2015. ápr. 25. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
50 ezer az elsőbbségért, 10e a baleset okozásért de ezt megúszhatod, pár darab büntetőpont, eltiltani nem fognak. De a biztosításod 2 bonus szinttel lejjeb megy (ha nem fizeted ki zsebből a másik kárát).
2015. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A biztosítást tudom, csak a bírsággal nem voltam tisztában. Köszi a választ.
2015. ápr. 25. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem egy ennél sokkal enyhébb koccanásért (bekanyarodtam egy autó elé, aki éppenhogy súrolta a kocsim hátsó lökösét, gyakorlatilag a festék jött csak le, be se horpadt, sérülni senki sem sérült) 100e-re és 6 hónap eltiltásra büntettek.


Aztán persze ezt később módosították simán 30e-res büntetésre és visszavonták az eltiltást, de akkor is, azért abban az 50e-ben ne bízz...

2015. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én olyan 100-130 közé saccoltan.
2015. ápr. 25. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!