Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ma volt egy balesetem. A...

Ma volt egy balesetem. A zebránál nem a járdán, hanem a bicikli úton mentem át és mellettem a biciklis elesett. én semmiféle érintkezést nem éreztem, ő sem állította ezt. Volt rendőrség, jegyzőkönyv. Mire számíthatok? A biciklis a vállát fájlalta.

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Közuti veszélyeztetés lesz. Pénzbüntetês a valószínü. +kártalanítás a bringás részére. Ha a bicikli a munkaeszköze és nem tud dolgozni jobban zsebe nyúlós lesz.
2015. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A bringának nem lett semmi baja.összeget esetleg tudsz mondani kb?
2015. márc. 23. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Az összeg annyi, amennyire perel majd a bringás.
2015. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A rendőrség a helyszínen nem állapította meg, hogy vétkes lennék. Lehet, hogy ejtik az ügyet. Akkor a bringás hogyan tudna perelni?
2015. márc. 23. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A zebránál nem kellet volna véletlenül megállnia a bringásnak? Lehet hülyeséget kérdezek,de bennem ez merült fel..
2015. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl jó a szövegértőkéd. A kérdező a gyalogos átkelőhely melletti kerékpárút-átvezetésen keresztezte a forgalmi sávokat. Ami minden, csak nem szabályos. A kérdés az, hogy van-e ok-okozati összefüggés a krrékpáros elesése és a gyalogos mozgása között.
2015. márc. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A rendőrségi helyszínelés és a per az két külön dolog!
2015. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elesett egy biciklivel, es rendorsegi ugy belole? Wtff
2018. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!