Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezek szerint a kerékpáros is...

Ezek szerint a kerékpáros is elismerte, hogy nem volt igaza?

Figyelt kérdés

Nemrég valaki ezekről a fejkamerákkal közlekedő bringásokról írt ki egy kérdést, és végignéztem néhányat, a sógoromnak is volt egy ilyen esete még szeptemberben, de azt sehol sem találtam.

A történet annyi volt,hogy a bringás az út közepén gurult lakott terület előtti részen (gurult és nem ment és az út közepén, nem húzódott be semerre sem) balra volt egy mellékutca, látszólag oda akart bekanyarodni, de ezt nem jelezte, így a sógorom rádudált (kicsit és nem tövig nyomta a dudát) és valami olyasmit szólt ki neki,hogy indexeljél b+, ezzel megállás nélkül a padkára húzódva kikerülte, és olyan 500 méter múlva megálltunk mert jött a vonat.A biciklis meg jött utánunk, megállt és elkezdett magyarázni,hogy mi a problémája, ő nem akar lekanyarodni, és hogy a f***ért kell ijesztgetni őt a dudával, aztán ment a szájtépés a bringás jelezte,hogy a fején lévő kamera mindent felvett, végül a felolvasta a rendszámunkat és visszafordult (tehát valóban abban a mellékutcában lehetett dolga) azzal nem fenyegetett meg,hogy feltölti a videót, és nem is találtam rendszám alapján.

A kocsi rendszámának betű karakterei MVT és egy fekete Ford Ranger.

Ha valaki esetleg látta volna, örülnék ha belinkelné, én google kereséssel sem találtam.

(egyébként országúti kerékpáros volt, és valóban volt fejkamerája)


De ami valószínűbb,hogy rájött,rohadtul nincs igaza, kötekedhetett egy jót és ment tovább...


2015. máj. 10. 10:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
És neked 2 év kellett, hogy ezt ide tudd böffenteni?
2018. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Alex Fly ***** válasza:

@31: a hozzászólásából leszűrhető intellektuális potenciálja alapján inkább az a meglepő, hogy két év elég volt neki, hogy ideokádja ezt a karakterhalmazt.

Lehet hogy ha még két évig foglalkozik vele, akkor még értelmet is fel lehetne benne fedezni...

2018. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!