Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kresz vizsgára elég ha csak a...

Kresz vizsgára elég ha csak a szakoe.hu-n gyakorlok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Illene egy jó KRESZ könyvet is beszerezni, és megtanulni a szabályokat.

Gyakorláshoz jók a tesztek, de az önmagában nem elég ahhoz, hogy a szabályokat is megértsd.

Ennek nem is az elméleti vizsgán lesz jelentősége, hanem később, a gyakorlatban.

Vezetés közben nem lesz egy teljes perced a helyes válasz megadásra, gyorsan kell döntened, amihez szükséges lehet a szabályok ismerete (plusz az adott helyzet felmérése)


A tesztlapokkal ellenőrizni tudod, mekkora esélyed van a sikeres elméleti vizsgára, de annál azért illik sokkal többet tudni.

A miértekkel is tisztában kell lenni, nem csak totózni.


[link]

2015. máj. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tankönyvem meg van és meg is tanultam.Csak szertném meg tudni hogy akkor hol is éri meg gyakorolni
2015. máj. 25. 01:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlásra jó a szakoe.hu
2015. máj. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valaki vizsgázot már az új rendszerben?
2015. máj. 25. 09:16
 5/9 anonim válasza:
Erre mondjuk én is kíváncsi lennék, mert csak a Szakoe-n gyakoroltam kb. 20 sikeres tesztet csináltam sorban, de nem tudom, hogy elég-e...
2015. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát max holnap megtudom a vizsgán
2015. máj. 25. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült? Nekem jövő héten lesz a vizsgám és most is szakoén gyakorlok
2015. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Maximum pontos lett.Ugyan azok a kérdések lesznek mint a szako.hu-n
2015. jún. 7. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Szuper és Gratulálok!
2015. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!