Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez Magyarországon is lehetsége...

Ez Magyarországon is lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Láttam egy orosz videót amiben egy fekete ML terepjárós kerül konfliktusba egy kis ezüst Yaris sofőrjével, és a Mercis kiszáll arcoskodni, azt hiszem már a Toyota tükrének esik neki mikor annak utasa arcon fújja azt paprika sprével.

Nekem ez nagyon tetszett, minden álmom lenne egy hasonló tetvet így lefújni, ha nekem rontana, ennél szebb visszavágást nem is láttam még, nem az,hogy kiszáll primitíven és egymásnak esnek, nem az,hogy elhajt, hanem egy tök legális módszerrel ártalmatlanítja azt a gyökeret.


2015. jún. 1. 10:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Elolvasva a magyarázatot a kérdést át kellene helyezni mentális zavarokkal küzdőkhöz.

Egyébként nem fújhatnád le csak saját tesi épséged védelmében, s csak akkor ha konfrontálódást elkerülni nem tudod.

2015. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
ennél gázabb visszavágás nincs, hogy keménykedni akarsz, de kiszállni nem mersz, csak a résnyire lehúzott ablakból fújkálod az embereket
2015. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Kiszállni egy forgalmas út közepén bunyózni?Na ha neked ez menő akkor gratulálok!Remélem maximum a gép előtt ülve vezetsz autót...
2015. jún. 1. 10:33
 4/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nem érted a másodikat. Egyáltalán nem keménykedünk senkivel. Kezdeményezni sem, védekezni sem.

A gázriasztó nem erre engedélyezett.

2015. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

A gázriasztó és a paprika spré két külön dolog.De meséld már el mire való ha nem védekezésre?

Aki kárt tesz az autómban az bennem is kárt tehet, már azzal félelmet kelt bennem,hogy kiszáll ordibálni hát ha még neki esik az autómnak is szép,hogy lefújom, azért álljon már meg a menet..vagy szálljak ki,hogy nem kéne ember és várjam meg amíg nekem is bever egyet, és ha aztán még észnél vagyok talán lefújhatom önvédelemből?Ugyan már...

2015. jún. 1. 10:39
 6/26 anonim ***** válasza:

Ez Magyarországon is lehetséges lenne?

Erre a kérdésre kaptál nemleges választ. Ha kötekedni akarsz, s ragaszkodsz a beteges vágyaidhoz, a te dolgod. A támadás nem testi épséged ellen irányul.

Ha egy egér lenne a kezében, nem furkósbot, az is kelthet benned félelmet. Ez gyenge érvelésed volt.

2015. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Kívánom neked,hogy egy tahó essen neki az autódnak miközben ordibál, megnézném mit csinálsz...(és tudod nem mindig egy 60 kg-os férfit kell elképzelni akit "majd jól leütök" mert olyan erős vagyok)
2015. jún. 1. 10:48
 8/26 anonim ***** válasza:

Namost inkabb az az erdekes hogy milyen szemelyisegbeli torzulasaid vannak ha ilyenekrol fantazialsz :)


Sokan bantanak teged? Elnyomnak? Egy pszichologus segithet :)


En eleg sokat vezettem mar eddig eletemben, de meg soha senki sem szallt ki arcoskodni.

2015. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én mondjuk betolnám a Suzukidat a kamion elé a kereszteződésben, de te tudod, hogy kötekedni akarsz-e...
2015. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Megnéztem a videót és úgy jutott eszembe, nehéz lett volna kitalálni mi?

Ez nem álmodozás, csupán jól esne mert aki akkora egy rohadt nagy paraszt,hogy kiszáll pattogni és rongálni, az ezt érdemli, és nem az az elmebeteg aki ezzel egyetért és/vagy megtenné, hanem az aki kiszáll...

2015. jún. 1. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!