Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek, ha délben megitta...

Szerintetek, ha délben megittam egy üveg citromos gössert, este hatkor kocsiba ülhetek anélkül, hogy félnem kéne a szondától? Azóta ettem sokat, meg amúgy is 85 kg vagyok (Fontos)

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A citromos gösser az putri, összesen 2% benne az alkohol, kb másfél óra alatt felszívódik, este 6kor már bőven vezethetsz.
2010. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyengébb, mint a bacardi breezer, nem hinném, hogy bármiben is befolyásolna.
2010. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az autóvezetésed nem fogja befolyásolni.. Az hogy rendőr megállít a közúton: 50 % esélyed van, s annak, hogy szondáztat, további 50%, tehát 25%-od van össz-visz hogy megszondáztatnak, ne parázz. A rendőrnek ez egy nyűg, na meg drága a szonda, felesleges nem fujattatnak!
2010. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még ha egy borsodit ittál volna meg akkor se mutatna ki semmit.Az meg erősebb mint a citromos gösser!
2010. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy vezethetsz.Szerintem még közvetlenül utána is 0.2 alatt lesz.Addig meg le lehet tagadni,Te nem ittál semmit.(0.2 nem a szervezetben is keletkezhet)Amúgy ez az egész zéró tolerancia egy baromság,jobb helyeken 0.5 a megengedett alkoholszint,egy sört megihatsz legálisan,attól még józan maradsz.
2010. febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megnyugtattatok.
2010. febr. 28. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!