Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Valaki elmagyarázná nekem ezt...

Valaki elmagyarázná nekem ezt a Kis Ív dolgot? (elsőbbség)

Figyelt kérdés
Szóval mikor kell figyelni a kis Ívbe kanyarodót mármint miylen esetekben van neki elsöbbsége?
2015. jún. 6. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs neki tábla,akkor mindig elsőbbsége van.
2015. jún. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamint ha van neki tábla de neked is van akkor is elsőbbsége van. A múltkor a papa nem adta meg nekem az elsőbbséget és mutogatta az elsőbbségadás kötelező táblámat. Szegény a sajátját nem látta.
2015. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egyenrangú kereszteződésben jobbra fordulsz, akkor 98%-ban elsőbbséged van. A maradék 1-1% a villamos és a mkj.
2015. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15%
Ha körforgalomban van, ott kis ívre tudja rátenni az ember (általában). Ilyenkor ne zavarjuk meg a sofőrt megtévesztő mozdulatokkal, mert a kis íven túlpörgő kerekekkel keresztbecsúsztatott autót nem feltétlenül tudja egyenesre megállítani, ellenben, ha hagyjuk leírni a kört, akkor hamarosan távozik onnan.
2015. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!