Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha elkerulhetetlen az utkozes...

Ha elkerulhetetlen az utkozes hogy "jobb" nagytestu kutyat elutni? Az auto szempontjabol kozepen jobb eltalalni, vagy a kerekkel?

Figyelt kérdés

Kanyarban atmentem egy nagytestu kutyan(mar elutottek, gondolom ugyan abbol az okbol kifolyolag amiert en sem lattam).Mire eszrevettem mar nem volt mas valasztasom, minthogy atmenjek rajta.Probaltam a ket kerek koze igazitani a kutyat remelve,hogy igy jobban elosztodik az utes ereje vagy esetleg atfer az auto alatt,de mivel nemetjuhasz meretu volt, megutotte az auto alljat. Erzetre mintha egy hatalmas katyuba mentem volna.

Holnap reggel viszem szervizbe az autot, fogalmam sincs milyen kart okozhatott, de nem hagy nyugodni, hogy meg lehetett-e volba uszni kisebb karral.(Kikerulni nem tudtam a szembe jovo auto miatt.)



2015. jún. 12. 23:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Motorház alsó része berepedt? Most vagy a szervizesek akartak lódítani vagy nem tudom, de ez így elég fura. :D
2015. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem loditottak, en is lattam amikor megemeltek.Az egesz kocsin van alulrol burkolat, nem ugy mint nehany regi tipusu auton.Ennek az elso lemeze repedt be, ami a motorhazat vedi alulrol az utesektol.Belulrol semmi nem serult, ezt a lemezt szerencsere nem nagy dolog kicserelni.
2015. jún. 13. 22:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja így már értem. :D Az érthető, ha csak nem valami terepjáró azt a lemezt ara tervezik, hogy a ksozt, port, esővizet ne engedje felverődni nem iylesmire. :)
2015. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Persze, ezzel en is tisztaban vagyok, de ebben az esetben utes ellen vedett eleg hatasosan:D A kis Fiatom az alulrol nyitott motorhazaval valoszinuleg ettol mar kipurcant volna:)
2015. jún. 14. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!