Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vadállat-gázolásnál be meritek...

Vadállat-gázolásnál be meritek jelenteni az esetet, kockáztatva azzal egy esetleges pereskedést?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 05:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha a helyi vadásztársaság területén történne akkor simán. Van annyi vaj a fejükön, hogy inkább fizetnek mint a kisangyal, mint hogy valaki megbolygassa őket. De máshol sincs ez másképp
2015. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet, h gáz, h ezt így leírom névtelenül is, de én tisztán emlékszem a kresz tanár szavaira, h dobjuk be az állatot a kocsiba, ha nem akarunk balhét, mert még ránk verik a vadállat árát is vhogy, és akkor csak nézhetünk.

Melyik megyében van ilyen, h a vadásztársaság nem mer balhézni? :)

2015. jún. 17. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon pereskedni nem kell. Ha volt vadveszély tábla, te vagy a saras és fizetsz. Ha nem volt, akkor a vadásztársaság fizet. Mindkettőt bejelenteném. Előbbit azért, mert nem hiányzik egy esetleges rendőrségi ügy és a kocsimat sem akarom összevérezni-agyvelőzni. Utóbbi esetben meg kártérítés érdekében.
2015. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a második leírta jogilag mi a helyzet. Én meg a gyakorlatot. A vadásztársaságok ma magyarországon abból élnek, hogy feketén terítik a vadhúst a közeli éttermekbe, gátlástalanul gyilkolásznak, bérvadásztatnak stb stb. Tehát a hely vadászok között tudom kinek kell szólni, hogy fizessék ki. Nem kellene zsarolni meg ilyenek. Tudják maguktól, hogy jobban járnak így
2015. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha volt vadveszély tábla, az életben nem fognak fizetni, azért ennyire nem szadisták.
2015. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Táblánál elütöttem, mire kiszálltam eltűnt. Nem jelentettem.

Apukám, szinte totálra törte a kocsiját táblánál. Nem jelentette. Az őz a balesetben megdöglött. Így is elég kárunk volt belőle, nem akartunk még többet.

2015. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!