Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ebben a cipőben lehet autót...

Ebben a cipőben lehet autót vezetni?

Figyelt kérdés
Vagy ez egy olyan, hogy van aki tud benne vezetni van aki nem? [link]
2015. jún. 26. 23:36
 1/7 anonim válasza:
Szerintem annyira nem.
2015. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lapos talpúban érdemes csak, de abból is olyanban, aminek vékonyabb és puha a talpa. Nem lehetetlen, de biztos, hogy ez nem lesz kényelmes hozzá...
2015. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyum ilyenben is tud, de neki 20 éve van jogsija. Én csak sportcipőben tudok.
2015. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A párom 10+ centins tűsarkúban szokott, gond nélkül. Én is tudok mindenféle cipőben, papucsban is, persze magassarkúban nem szoktam :D
2015. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ebben minden további nélkül. sokan vezetnek ilyen telisarkúban..


na persze ha belesetet okoz a versenyző, akkor azt is nézik miben vezetett, akdályozta e a magas sarok a fékpedál biztonságos kezelésében?

2015. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
aki tud vezetni annak mind egy mi van a lábán , aki nem tud az nem tud semmibe! hogy kényelmes e ? azt nem tudom!
2015. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Normálisan ilyen lábbeliben nem lehet vezetni. Persze el lehet terelgetni az autót ilyenben is, de vészhelyzet esetén könnyen végzetes lehet.
2015. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!