Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Ti milyen cipőben...

Csajok! Ti milyen cipőben szoktatok, tudtok vezetni?

Figyelt kérdés
Bármiben elvezetsz ( tűsarkú , magassarkú , bármilyen papucs , mezítláb ) minden probléma nélkül ??? Vagy van amiben nem szeretsz , nem tudsz vezetni és miért mi vele a gondod ??? Korodat és hogy mióta vezetsz írd meg , köszi .
2014. jún. 3. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Én csak vászoncipőben vagy tornacipőben, balerinacipőben, illetve télen vékonyabb talpú, lapos csizmában szoktam, mert ezekben érzem biztonságosnak. Ezekben érzem rendesen a pedálokat.

21 vagyok és 2 éve vezetek

2014. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bármiben elvezetek, de azért mezítláb kicsit kényelmetlen.

27 éves vagyok 9 éve vezetek.

2014. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak laposban tudok egyenlőre, csizma, balerina. Eddig lapos szandállal próbálkoztam még, de zavart, hogy nem tartja a sarkam. Magassarkút vagy éktalpút még nem mertem kipróbálni :)

1 éve vezetek még csak, úgyhogy remélem, idővel fog menni mindenben. Bár a párom azt mondta, hogy magassarkúban veszélyes vezetni és inkább vigyek magammal váltócipőt.

2014. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem "tudás", "nem tudás" kérdése. Bizonyos típusú cipőkben egyszerűen balesetveszélyes, és még ha "tudsz is", se szabadna!

Arról nem is beszélve, hogy erősen igénybe veszi a cipő sarkát a gumiszőnyeg, így ha valaki nem kőgazdag, akkor még egy okból is hülyeség "bármilyen" cipőben vezetni.


12 éve vezetek, ha muszáj, bármiben tudok, de a saját autómban mindig van váltócipő, és ha aznapim nem felel meg, átveszem. Így még a koszt sem hordom be, ha esős, havas idő van.


30N

2014. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Én olyan cipőben szoktam vezetni, aminek van talpa, nyelve, fűzője, lyukak a fűzőnek, márka rá van varrva és egyéb tartozékokkal el van látva.
2014. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lapostalpú szandál, bakancs, sportcipő. Ezekben megy a vezetés. Magassarkúban elég kényelmetlen.
2014. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Balerina, tornacipő (most úgyis divatos mindegyik).
2014. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam a vékony talpú Vans cipő volt a nyerő. De tornacipő is tökéletes, télen is valami vékonyabb talpú.

Vastag talpúban valamint magassarkúban sokkal kényelmetlen, de nem lehetetlen.

2014. jún. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tűsarkúban nem szeretek, mert féltem a sarkát, de amúgy bármiben megy, csak ne csússzon a talpa. Ha csúszós talpú cipő van rajtam, és vezetni kell, akkor viszek inkább váltócipőt is magammal.
2014. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!