Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi baja lehet az autónak?

Mi baja lehet az autónak?

Figyelt kérdés

Hétköznap céges autóval járok haza, általában pénteken leadom, de ezúttal nem adtam le, és hétvégén is nálam volt. Azzal mentem házibuliba, és volt egy 20-30 méter széles földút, viszonylag kevés gödörrel, de azok sem voltak mélyek, kiváló volt ahhoz,hogy kipróbáljam magam, igazán jól szórakoztam, aztán után,reggel indultam haza, és iszonyú nehéz volt kormányozni, mintha nem lett volna benne szervó.

Most is nehéz kormányozni, bár már valamivel könnyebb.

Pár kátyúba belementem nagy sebességgel, gondolom ez nem tetszett neki.(folyadék nem volt alatta, a kerekek kézzel mozgatva is sem reagálnak szélsőségesen)

Egyenlőre senki nem tud semmit, úgy tervezem,hogy megcsináltatom, csak a szerelést is el kell sumákolni, hogy ne tudják,hogy szerelőnél volt.

Opel Astra H Caravan típusú autóról van szó.


2015. júl. 6. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Kormány szervóban van olaj?

Egy haverom elcsapott egy macskát. Először azt hitte, hogy megúszta egy lökhárítóval, de később menet közben érezte, hogy egyre keményebb a kormány. Mint később kiderült a szervó csöve is kapott egy pofont.

2015. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!