Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csináljak, ha nem megy a...

Mit csináljak, ha nem megy a vezetés?

Figyelt kérdés
Most vezettem a 9. órát a kötelező 30-ból.Az oktatóm azt mondta,hogy borzalmas volt és hogy semmi érzékem nincs a vezetéshez.Pedig mindig érdekeltek az autók.A tolatás jól megy,a megfordulás is,az Y is nagyjából megy.A kanyarodásnál szokott lenni egy kis hiba,hogy nem nyomom be rendesen a féket és túl gyorsan kanyarodok.Meg néha a váltót rossz helyre teszem be.De nem éreztem magam annyira rossznak,nem tudom mit rontok el mindig.Teljesen elment az önbizalmam.

2015. júl. 7. 23:06
 1/8 anonim válasza:
61%

Ülj biciklire.

Nem tolatásból meg megfordulásból áll a közúton való közlekedés.

2015. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 petizacc ***** válasza:
66%
Ne vezess?
2015. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Gyakorolj, pár tízezer után már jobban tud majd menni.
2015. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
9. óra az semmi, bőven van még idő fejlődni. Meg aztán az oktatók között is vannak elég hisztisek.. Nem hiszem hogy komolyan kéne venni ezt a kirohanást.
2015. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

".A tolatás jól megy,a megfordulás is,az Y is nagyjából megy.A kanyarodásnál szokott lenni egy kis hiba,hogy nem nyomom be rendesen a féket és túl gyorsan kanyarodok."


Mindez a 9dik óra után. Ez átlagon felüli. Szerintem megint egy hülye oktatóval van dolgunk. Vagy csak egyszerűen nem akarja, hogy elszállj magadtól, de azért az durva hogy azt mondja, hogy semmi érzéked nincs.

2015. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem megint egy hülye oktatóval van dolgunk" - vannak hülye oktatók, de kétlem, hogy annyi, mint ahányat ismeretlenül, kapásból lehülyéznek itt.

Ez nem azt jelenti, hogy a szóban forgó oktató nem lehet hülye, erre vall, hogy a tanulónak 9 óra gyakorlás után a fejéhez vágja, hogy nincs érzéke a vezetéshez...

Az nem gond, ha követel az oktató, mert úgy fejlődik a tanuló, csak a hogyan nem mindegy.

9 óra gyakorlással még se tolatás, se Y nem volt téma nálunk, a kérdező által említett kanyarodási hibák pedig általánosak ennyi gyakorlás után.

Az meg egy másik szempont, hogy sok tanuló eldönti, hogy neki 30 óra után vizsga lesz, és katasztrófaként éli meg, ha az nem sikerül... sikeres vizsgához átlagosan 45-50 órát gyakorolnak a tanulók, vannak, akiknek valóban elég a 30, de a másik oldalon azok sincsenek kevesen, akik 60-80 óra után vizsgáznak le.

2015. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a 9. órámat még tanpályán vezettem max alapjárati sebességgel. Messze még a vége, de simán bele fogsz jönni. Ha nekem sikerült, bárkinek sikerülhet :)
2015. júl. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A régi rendszerben a 9. óra még zárt pályán ment és azt mondom, nem is volt hátrány az. Nem lehet utcabiztosan vezetni úgy a kilencedik óra után, hogy még előtte nem ültél autó vezetőülésében. Válts oktatót ha lehet.
2015. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!