Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Be szoktátok zárni az autótok...

Be szoktátok zárni az autótok ajtaját út közben? Persze régebbi autókra gondolok, ahol te nyomod le a gombot.

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén fogalmaztam,de azért biztos értitek.
2010. márc. 3. 22:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
igen
2010. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
feltétlenül. igen mindíg !
2010. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
igen
2010. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Fecc ***** válasza:
100%

Városban célszerű lenne..

Országúton ne majánlatos,véletlen baleset bekövetkezetekor könnyebben ki tudsz szállni,vagy ki tudnak szedni a tűzoltók,és ilyenkor elindulás előtt a tellefonod se legyen le némítva,olyan helyen tárold ahonnan nem esik ki,le,szóval megtalálod ha bajba kerülnél,ne kelljen még azt is keresgélni:)

2010. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%

nem mondod, hogy egy tűzoltónak egy autózár megoldhatatlan feladat

:))

2010. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
egy tűzoltónak talán nem probléma, de egy mentősnek lehet
2010. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
előző vagyok amúgy, én nem szoktam bezárni
2010. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ha nekem lenne autóm én biztos bezárnám, vagy nem tudom. Szerintem bezárnám mert félnék, hogy kiesek vagy kinyílik az ajtó és összetöröm a kocsit vagy más kocsiját. stb.


Apukám is mindig azt mondta, hogy nem zárja be mert ha probléma van ki tudják nyitni. Így ha a családdal utazunk anyukámnál és nálam le volt zárva, de nála nem. Emlékszem kiskoromban végigsírtam az utat, mire végre bezárta kérésemre ő is. Aztán addigra pont megérkeztünk és szálltunk ki :)))

A mostani autónkban más a helyzet, itt valami hülye hajtogatós rendszer van nem ilyen lenoymós gomb felül, ezt fel se fogom aggyal így ehhez nem nyúlunk. Egyszer rákérdeztem apám magyarázott valamit, hogy központi meg biztonsági zár szóval nem kell bezárni, én elhittem neki szóval csendben utazom nem nyúlkálok :D

2010. márc. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Először is ha bekötöd magad nem esel ki. :)

Amúgy én a városban bezárom, mert ki tudja ki akar éppen bepattanni mellém a piros lámpánál, meg a sok kéregető hajléktalan.. Viszont ha lakott területen kívül vagyok, akkor nem mindig. Bár nálam már ez ilyen reflexszerű dolog.

2010. márc. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!