Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Feljelenthet vagy be hajthatja...

Feljelenthet vagy be hajthatja a pénzt?

Figyelt kérdés

Neki koccantam egy drága terepjárónak,mert szűk volt az utca és esélytelen lett volna normálisan bekanyarodni,csak nagy ívben,de ez nem volt kivitelezhető. Pillanatok alatt történt..előre nem lehetett látni,hogy mi lesz,nyilván ha látható a helyzet nem knyarodok rá! a terepjárónak igazából csak a felnije ütődött meg meg a hátsó lökhárító olyan,mintha sáros lett volna.. Az enyémnek kilyukadt a lökhárítója..


Kitöltöttük a papírokat,elismertem,hogy én mentem neki.. Ettől még a gazdag nő feljelenthet vagy a fickója tehet valamit ellenem?

Az én autóm is céges volt..

Az általam okozott hibát az általam vezetett autón én azt megfizetem..és az én céges autóm biztosítója fizeti a terepjárósnak a kárt. A casco az nem kötelező ugye? Ha ez nincs, akkor még a terpjáróra nem én fizetem a kárt ugye? A bizosító,ami kötelező.

Akitől kaptam a kocsit azt mondta, hogy nem,de az nem hajthatja be rajtam azt amit a biztósítója kifizetet a terepjáróra? Csak az általam vezetett autón vagyok köteles megtéríteni a kárt. De arra a kocsira is fizet a terepjárós biztosítója nem? Nagyon ideges vagyok..

Amit én vezettem azt kiizetem,rendben is csak akié a kocsi amit én vezettem nehogy beszedje azt is amit a biztosítója fizet a terepjáróért!! Vagy a gazdagok valamit tegyenek ellenem.


2015. júl. 21. 09:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak magadat kínzod!
2015. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Ivan Dmitrics Cservjakov a neved?
2015. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Persze,hogy idegesít, mióta vezetek és eddig Semmi nem volt még ilyense, mind ez egy kanyar miatt.. És nem az, hogy egy szakadt kocsi állt volna ott, mindjárt egy teljesen új 16-20 millió ft-ért!
2015. júl. 21. 11:05
 24/28 anonim ***** válasza:

#22-re : köszönöm, nagyot nevettem! :D


Olvasva a kérdező hozzászólásait, valóban emlékeztet a csinovnyik aggodalmára. :D

Ebbe aztán nehogy ő is belehaljon! :D

2015. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

És még egy gond ,ez ügyben nem jöhet semmilyen hivatalos levél nem? Nem volt ott se rendőr se senki csak a terepjáró

A másik tulaj meg én.. A biztosító sem fog nekm kldeni semmit ugye?

2015. júl. 21. 11:23
 26/28 anonim ***** válasza:

De fog. Lehetséges, hogy egy űrlapot újra ki kell majd töltened. Hasonlót, mint a kárbejelentő.

Később majd kifizetés után felajánlja a kifizetés LEHETŐSÉGTÉT. Magas biztosítás díj és alacsony kárösszeg esetén esetleg érdemes lenne, hogy a bónusz ne menjen vissza kettőt. Esetedben ez nem járható.

2015. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Neked semmit nem fog küldeni senki, hiszen nem te vagy az autó tulajdonosa.
2015. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Remêldm is, hogy nem jön majd semmi..
2015. júl. 22. 08:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!