Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jogsi nelkul elkapott a...

Jogsi nelkul elkapott a rendőr (50ccm motor)?

Figyelt kérdés
Nem az enyém a motor , es kerdezte a tulaj házszámát is .pont a rendorseg elotti parka epphogy csak beinditottam , mar jott is a rendor. A tulajt ugye nem buntetik meg(en kertem el tole) elkerte az en hazszamomat is , aztmondta jogsi eltiltas lesz , nem vagyok meg 18,penzbuntetes nem .feljelentest tett, az kb hany nap mulva erkezik meg a posta?

2015. júl. 24. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A tulajt is megbüntethetik, mivel arra jogosulatlan személynek átengedte a jármű vezetését.
2015. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Csak gratulálni tudok. Annyira nehéz letenni egy vizsgát? Mert anélkül még mindig nem lehet vezetni.

18/f

2015. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hulyeseg volt!
2015. júl. 24. 21:08
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Tipikus fake kérdés. Csak azt nem értem mi szükség erre...


"pont a rendorseg elotti parka epphogy csak beinditottam , mar jott is a rendor."


Nem jön az sehova sem. Maximum megállít, de nem állított meg, mert azt írtad "jöt a rendőr".


"aztmondta jogsi eltiltas lesz , nem vagyok meg 18,penzbuntetes nem"


Nem, ilyent nem mondott, 1000000%. Mitől tiltana el? Ha nem követsz el bűncselekményt akkor nem tiltanak el semmitől sem. Saját tapasztalatból (is) tudom - nem vagyok büszke rá.

Egyébként az ilyen kaliberű szabálysértést pénzbüntetéssel szankcionálják. Tájékoztatásodra még azt is leírom, hogy akit eltiltással szankcionálnak az bizony már pénzt is fizet, nem iskeveset. Olyan nincs, hogy eltiltás van de pénzbüntetés nincs.


Kissé hiányos a történet. Elkérte a házszámod? Meg a tulajét? Téged se igazoltatott a rendőr még... Először is elkéri az irataid, nem kérdez az címeket, nem postás ő.

Ha nem tudod igazolni a robogó/motor tulajdonviszonyát akkor már el se enged. A minimum az, hogy a tulajdonost bekéretik a rendőrségre...


Jöhetne már a suli...fuss neki a mégegyszer a történetnek ha unatkozol...

2015. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tulajt nem tuti hogy megbüntetik, elég ha azt mondja a kiérkező rendőröknek, hogy nem tudta, hogy nincs jogsid.
2015. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

miért lenne fake a kérdés? Egyáltalán nem az!


A rendőr mindig akkor kap el amikor nem számítasz rá és mindig azt akit nem kéne.


A házunk előtt rodeózik egész nap egy csávó 130al egy 60as úton, a kutya se foglalkozik vele.

2015. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kirabolnak fényes nappal és még énrám szólnak hgoy mit képzelek magamról??
2015. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem azért fake, mert nem életszerű a szituáció, hanem ahogy leírta. Ilyen nincs. Ha téged még sosem igazoltattak akkor elmondom, hogy nem így megy egy igazoltatás.

Mint írtam volt engem is elkaptak már mert nem volt jogosítványom - pont engem is segédmotorral. ( Egyáltalán nem vagyok büszke rá és követendő példának se állítanám, de 3x is megtörtént ). Első esetben megúsztam egy laza fejmosással, a második esetért már fizettek a szüleim, a harmadik után pedig jó atyám kifizette ugyan a bírságot,de a nyár hátralévő részében egy pék barátjának kellett segédkeznem, hogy rájöjjek az életben minennek ára van és a hülyeségeimért vállaljam a felelősséget. Szóval hajnalban keltem és kora délutánig kellett segédkeznem. Eltiltás fel sem merült, egyik esetben sem. Sőt, az utolsó esetnél már kresz tanfolyamra jártam...

2015. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem , akkor amit privátba leirtam az lehetseges?
2015. júl. 24. 22:04
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Közben írt a kérdező is.


"A kerdes nem fake , ugy ertem hogy egy evig aztmondta nem tehetem le a jogsit!"


Na már fokózodik, újabb titkok derülnek ki. Egy éves eltiltás. Baromság.


"De bár csak igazad lenne!lehet hogy csak szivatott a rendor , mert ö a sulirendor egyebkent"


Ejha, sulirendőr. Lehet , hogy személyesen Megvagy Hadnagy? Az nagyon "cool" lenne..Ha valaki nem tudná miről van szó:

[link]


"szerinted lehetseges hogy csak tréfált?mert mondtam neki a cimemet. A tulaj cimet.. Aztan ennyi meg mondta hogy feljelentes lesz"


Mondom, hogy fake, úgyahogy van. A kérdező meg elég egyszerű ember lehet...Nem, nem tréfált. Lakcím alapján fel fog jelenten és Chuck Norris lesz a postás...

2015. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!