Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Okoztam egy sajnálatos baleset...

Bgoem kérdése:

Okoztam egy sajnálatos balesetet ami 8-napon túl gyógyuló azaz súlyos testi sértés. Hasonló helyzetben ki milyen büntetést kapott?

Figyelt kérdés
Van-e valakinek saját tapasztalata ha megbízok jogi képviselőt ebben az ügyben pénzbeni illetve jogosítvány bevonási ideje mérsékelhető-e vagy amit a jogi képviselő kér munkadíjat ugyan ott leszek?

#testi sértés #Közlekedési bűncselekmény #Nyolc napon túlgyógyuló
2015. aug. 3. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem elütöttek. Egy év alatt gyógyultam. Mindketten hozzájárultunk a közvetítői eljáráshoz. A partner fizetett egy jelentősebb összeget. Ezzel el lett intézve a dolog a jog szerint.

Én kaptam egy kis pénzt, amivel meg tudtam olajozni az orvosi gépezetet, a partnert nem hurcolták meg.

2015. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40 ezer Ft két évre fel függesztve!
2015. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ügyvédet érdemes fogadnod mert a kirendelt ügyvéd az szarik bele!
2015. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 es te is hibás voltál?
2015. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem én voltam a hibás, egyértelműen a partner. (A baleset után kicsi híján meglincselték, a kiékező rendőrök csináltak rendet)
2015. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megint 1. vagyok. A "lincselés" csak anyázás volt (a partner élménybeszámolója szerint)
2015. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jogosítványom bevonták 2 v 3 honapra és ennyi
2015. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy gyalogos lelépett elém és elcsaptam, mája megrepedt, majdnem meghalt. Semmit nem kaptam mert nem én voltam a hibás.
2015. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Késsel megtámadtak, egyetlen ütést intéztem, a srác azonnal meghalt. Fogadtunk egy jó ügyvédet meg voltak tanuk hogy nem akartam ütni, próbáltam lebeszélni hogy tegye le a kést, próbáltam hátrálni egy darabig meg kitérni a hadonászása elől de amikor már a pult a hátamhoz ért és nem volt hova már hátrébb menni, akkor ütni kellet hogy ne szúrjon le. Elég nagy erővel ütöttem de nem akartam megölni, viszont akaratlanul is olyan pontra és olyan erővel ment az ütés ami 90%-ban halálos, megjártam az idegen légiót, képzett katona vagyok, akaratlanul is képes az ember ölni veszélyhelyzetben mikor a saját életét menti hiába nem akar.
2015. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!