Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Amikor pályán megyek - pár...

Amikor pályán megyek - pár éves a jogsim- és előttem és mögöttem is 1 kamion, ráadásul mellettem belsősávban előzget a 3, miért rám dudál és anyázik a mögöttem lévő amikor az előttem lévő megy 60 al?

Figyelt kérdés
én nem tudok gyorsabban menni az előttem lévő miatt, a mellettem lévő miatt sávot sem tudok váltani, ráadásul beszorítottak :S nagyon kellemetlen élmény volt. a mocsok meg rám dudált villogott és anyázott... ráadásul rossz látási viszonyok is közrejátszottak. eső. eme élmény óta nem merek vezetni :S
2015. aug. 22. 16:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha a belsőben mész akkor meg a baromállat audis villog le, ha külsőben mész akkor meg a kamion dudál? Azért álljon meg a menet, hogy minden nyomorúlt szabályszegő azt hiszi neki több joga van mindenhez.
2015. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

"ha a belsőben mész akkor meg a baromállat audis villog le, ha külsőben mész akkor meg a kamion dudál? "


Nem tudom, te hogy vagy ezzel, de az autópálya azért épült, hogy lehessen haladni ( a magasabb sebesség miatt nagyobb az áteresztőképessége..).

Mondd, menyivel autózol te autópályán, ha a kamionos ledudál? Ha legalább 92km/h-val mész, akkor ez életben nem ér utol egy kamion sem. Vagy te mennyivel jársz a 130km/h-ra engedélyezett úton,75-tel?

2015. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy szokott lenni ez. Nem azt mondom, hogy a te esetedben így volt, de így történik általában.


Mész olyan 110 - es, lélegzetelállító tempóban, évente a második alkalommal a pályán. Persze a belső sávban nyomulnak a ekefejű nagymenők, te az életedért küzdesz, végre van egy kis lyuk a kamionok közé, oda bemenekülsz. Persze szorosnak érzed a helyet a két nagytestű között, ezért páros lábbal taposod a féket, mire a kolléga, aki eddig tempomat 85 - 90 - nel haladt kénytelen belassítani a 40 tonnát, és ezért ráfekszik a kürtre.


Te életed legveszélyesebb helyzetét éled át, erre billentyűzetet ragadsz.


Ismétlem, nem állítom, hogy így volt, de így szokott lenni. Ha meg a belső sávban egy harmadik előzött, akkor valaki nagyon tökölt a külsőben.

2015. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan hogy mentem folyamatosan egy kamion után szépen betartva a távolságot kb 90-100-al, erre a mögöttem lévő kamion meg villódzott. Nem tudom mit akart, mert láthatta hogy előttem is van egy másik kamion meg az előtt is van egy másik szóval nem miattam ment annyival amennyivel..hajtsak le a leállósávba vagy mi? Le kell szarni nagy ívben az ilyeneket, tükröt lehajtani ha villódzik és menni tovább .
2015. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Vitagenerátor idióta gyokér. Ha igaz a kérdés és emiatt hagytad abba a vezetést jól tetted. Legalább egy hülyével kevesebb lesz az utakon. Hogy lehet a pályán hatvannal beállni egy kamion mögé? Nem is biztos hogy neked szólt a kürt. Pár éves jogsival azért nem a kamionok közt kéne tötyörögni. Meg ki használ ilyen szmájlit :S?

Honnan hallod hogy anyázott? A magadfélék amúgy még a Ford Transitot is lekamionozzák.

2015. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Elég furcsa, hogy pár éves jogsival ekkora nyomot hagyott benned, hogy valaki ledudált. Azt sem értem hogyan kerültél be 60-as óriási sebességgel két kamion közé?! És lehet, hogy tilos a kamionoknak kétsávos autópályán előzni, de a hónap végén nem mindegy, hogy tudott-e haladni rendesen, vagy néhány szerencsétlen miatt csak döcögött. Akinek meg annyi esze van, hogy azt írta fékezgessen kamion előtt, az próbáljon meg hirtelen megállítani 40 tonnát. És utána meg annak állna feljebb, aki befékezett. Egyébként én egyszer lerobbantam már pályán, a kocsim nem volt hajlandó 65-nél többel menni, érdekes módon én a leállósávban folytattam az utam.
2015. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!