Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha veletlenul behajtottam egy...

Ha veletlenul behajtottam egy behajtani piros tablan, szamithatok csekkre? Nem volt ott rendor meg senki nem latott, mondhatjuk hogy ezt megusztam? Vagy esetleg van valami kamera ami nezi ezeket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a kamera megcsípett téged akkor számíthatsz csekkre de kicsi a valószínűsége. Engem már kapcsoltak le rendőrök tilos behajtásért ott én voltam a figyelmetlen és egyből kiszúrtak. Elég sokat magyarázkodtam de mivel rendbe találták a papírjaimat és nem voltam még büntetve a múltban így 5000 Ft-ra megúsztam pedig mondták hogy 30 ezer lett volna.
2015. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 ezer zsebbe ment!
2015. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"behajtani piros" az miaz?


Remélem nincs jogsid és csak kerékpárral voltál!

2015. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kamerával figyelhetik a behajtást, bát inkább a Mindkét irányból behajtani tilos tábláknál szokás, forgalomcsillapított övezetekben. De bármi lehet.
2015. aug. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"behajtani piros"....:-))))))))


Kizárólag kamerakép alapján nem büntetnek,azonban ha megcsípnek,és te nem ismered el a felelősséged,akkor bizonyító ereje van.

2015. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az a behajtani piros fájt
2015. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!