Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Balesetet okoztam, sérültek...

Balesetet okoztam, sérültek nincsenek, mindkét autó összetört, milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
börtön az kizárva, ha nem halt meg senki. biztosításod volt. betétlap csere és a többit a biztosító majd elintézi. a károsultnak. a tiédet neked kell megjavítanod. mulasztásos baleset volt? esetleg ittas? az utóbbinál elugorhat a jogsi pár hónapra, de pénzbírságra is számíthatsz.
2015. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem emlékszem a balesetre, valahogy áthúzódtam a szembe sávba és a szembe jövő autó hátuljának ütköztem. Szonda -természetesen- negatív
2015. okt. 18. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt rendőri intézkedés?

Elismerted a felelősséged?

2015. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, volt rendőri intézkedés, elismertem a felelősségem.
2015. okt. 18. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tippre 60-150e közötti pénzbünti + 6-18 hónapra jogsi ugrik
2015. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül ugrik a jogsi. Pár éve apámnak volt balesete, hibás volt, bíróságra ment az ügy de asszem peren kívül megegyeztek, jogsija megmaradt. És ott volt 2 sérülés is a másik kocsiban, faternak kb semmi baja se lett, pedig frontál volt. Ezért számít az autó ilyenkor, ő Golf4-ben utazott, a vétlenek meg Ladában.
2015. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
30 ezer forint pénzbirsag
2015. nov. 7. 09:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt csinálják mindig, ha közlekedési baleset történik, rendőri intézkedés van és Téged találnak hibásnak. Akkor is, ha nem is ütköztél össze senkivel, csak mondjuk magadat törted össze robogóval. Harmincezer.
2015. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!