Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van az hogy a román,...

Miért van az hogy a román, ukrán autósok nem tartják be a szabályokat?

Figyelt kérdés
Szinte félni kell tőlük az utakon. Mind kocsistól, mind kamionostól. De büntetni nem büntetnék meg őket, de ha egy magyar nem tartja be a szabályokat már kapja a csekket.
2015. nov. 18. 17:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz, ugyan úgy megbüntetik azokat is. A különbeség, hogy ők akkor csinálják, amikor nincs rendőr, a magyar meg minden percben.
2015. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Az ukrán kamionosok nem kimondottan szoktak szabálytalankodni. Még a személyautósok is egész tűrhetőek a románokhoz és a bolgárokhoz képest.


Miért nem tartják be a szabályokat? Mert az idióta magyar rendszer miatt nehéz őket megbüntetni, így gyakorlatilag azt csinálnak amit akarnak.

2015. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Hát nem igaz mert állandóan szabálytalankodnak. Még sokszor kanyarban is előznek.
2015. nov. 18. 17:37
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Románok azok tényleg katasztrófa ahogy vezetnek sokszor.
2015. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Beviz Elek ***** válasza:
Szerintem jól vezetek a románok, bár ezt nem sokan gondolják így. Én nagyon szeretek arra kocsikázni
2015. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Gyertek erre Romániába :D Tényleg elmondható, hogy jól vezetnek a legtöbben és uralják az autót, de hogy a szabályokat betartjuk e? :)))


Egyszerűen így szokták meg, ilyen a stílusuk, stb. Hozzátesz a dologhoz még az is, hogy Romániában elég nagy távolságok vannak, viszont autópálya nuku, és az utak nagy része is végig szerpentin, hiszen a Karpátok az ország jelentős területén fekszik. Így aztán megszokták, hogyha haladni akarnak, akkor muszáj nyomni a gázt még faluban is. Egyébként meg igenis büntetik a románokat, sőt, kimondottan rá vannak állva a román rendszámú autókra, és agyba-főbe sz*patnak, még akkor is ha minden rendben van, addig keresnek valamit, amíg valamibe bele tudnak kötni (tapasztalat).

2015. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Mit vársz a románoktól?
2015. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Alex Fly ***** válasza:
47%
Szerintem pontosan azért, amiért a magyarok.
2015. nov. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem kell itt magyarelleneskedni, a magyarok igen is jól vezetnek, nem tudom miért írsz valótlanságot. Nyilván nincs olyan jó életed, és te is öngyűlölő lettél.
2015. nov. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Alex Fly ***** válasza:
47%
Ki magyarellenes? Ne csinálj nemzetiségi kérdést abból, hogy a közlekedők jelentős része tesz a szabályokra!
2015. nov. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!