Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Este camerázot a rendőrség ha...

Este camerázot a rendőrség ha nem láttam a villanást lehet megúsztam?

Figyelt kérdés
gyorsitottam lámpától ahogy átmentem a ker. ésen akk vettem észre a rendörjárgányt kamerázott minket, de nem láttam a vill.-st. seb: 60
2015. dec. 2. 13:42
 1/9 A kérdező kommentje:
város sebesség 50 én sebességem 60 volt de egyből elvettem de nem villant meg
2015. dec. 2. 13:43
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként ezt milyen nyelven írtad?
2015. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ugye most nem gondolod, hogy a rendorseg konkretan vakuval fotoz ilyen esetben?...
2015. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vatafak ***** válasza:
70%

camerázot 0.o attttyaééég hát énnemis...egyáltalán ezt hogy vagyis he?

50nél 67ig nem jön csekk elvileg ráadásul ha óra szerint volt 60 akkor az kb 56-58 igazából

2015. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Már évek óta nincs "villanós" traffi.

De lakott területen belül úgy vannak beállítva, hogy a sebességhatár + 18 Km/h.

Ez úgy jön ki, hogy 100 Km/h óráig 15 km/h-val vagy többel való túllépés tartozik az objektív felelősség elvéhez ( vagyis amikor automatikusan csekket kapsz), az alatt is szabálysértés, de akkor nyilatkozatot kellene küldeniük, amin egyszerűen megtagadhatod a választ. 100 ból 99-en így tettek, ezért nem csinál magának felesleges munkát a rendőrség. Ehhez még jön a műszer mérési hibahatárára kötelezően ráhagyott+3 km/h. tehát ahol 50-el mehetsz, ott 68-től készítenek képet. Ettől csak akkor térnek el, ha vannak megállító rendőrök is.

Megnyugodhatsz, megúsztad!

2015. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Megúsztad....pont mint azt,hogy részt vegyél a nyelvtan órán!
2015. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Persze, a rendőrök ilyennel nyomják: [link]
2015. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Mit csinált a rendőrség? Mit jelent az a szó(?) hogy camerázot? Tünde betűk lehetnek, nem tudom elolvasni.
2015. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D
2017. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!