Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor vezethetek autót?

Mikor vezethetek autót?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ha hajnal 5 ig piáltam,berugtam eléggé sokat ittam. Megettem reggel 6kor egy hamburgert.

Nem érzem magam másnaposnak,iszok sok vizet,kajálgatok szerintetek este 7 fele már ülhetek autóba?

17F



2016. jan. 1. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ de valószínűleg igen.
2016. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Számold ki, vannak alkohol-kalkulátorok a neten bőven. Használj többet is a biztonság kedvéért!
2016. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Most kiszámoltam,és azt írja a kalkulátor,hogy 3,7 ezrelék a véralkohol szintem...

Elég nehezen bírom elképzelni,hiszen semmi bajom nincs,sem másnapos nem vagyok,eszek rendesen semmit nem érzek.. Illetve ezek a kalkulátorok nem veszik figyelembe,hogy milyen gyorsan bontom le az italt,mennyit ettem előtte,utána közben,mennyi üdítőt/vizet ittam meg..


Mindegy,akkor inkább ma mégsem megyek kocsival a biztonság kedvéért.

2016. jan. 1. 19:29
 4/10 A kérdező kommentje:
De most,hogy jobban utánanéztem ennek az alkohol dolognak eléggé megfontolandó,hogy megéri-e mocsárrészegre innom magam,mert akkor a Kalkulátorok szerint közel 40 óráig nem vezethetnék..
2016. jan. 1. 19:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos jól számoltad? Vagy annyira brutál sokat ittál? Én is szoktam ezeket a kalkulátorokat használni, de egy keményebb menet után is 12-14 órát szokott adni.
2016. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nah... Ide tévedt 12évesen....


40óra mi? Nyugodtan át lehetne nevezni az oldalt! Trolkerdesek-re

2016. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy te mennyit érzel a piálásból, nagyon egyénfüggő, ezért arra soha ne hivatkozz, hogy "nem érzem már az alkoholt, akkor biztos vezethetek is". Ha gyakran kerülsz ilyen szituációba, akkor ruházz be egy digitális alkoholszondára, az megmondja, hogy vezethetsz-e már.
2016. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy látod, mi a baj ezzel a kérdéssel?

Ez a kérdés rossz kategóriában van


Ezt az ezó rovatba kellett volna írnod.

3,7 ezreléknél te már jobb esetben kómában vagy, rosszabb esetben hideg bádogládában. Mindenesetre életmentő beavatkozást igényelnél.

2016. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3,5 ezreléknél már kómában vagy, ilyenkor már Zacher Gábor szokott ébreszteni.
2016. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 veterán vas ***** válasza:

Kedves 17F Kérdező!

Ennyire nehezen emészthető volt a válaszom hogy inkább törölted?

Vagy csak az igazsággal nem bírsz szembesülni?


;)

2016. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!