Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sopron és környékén miért...

Sopron és környékén miért pont az utak javítását hanyagolják el?

Figyelt kérdés
Üdv Sopronban nap mint nap autózok elég sokat,és egyszerűen nem értem miért pont itt vannak a legrosszabb utak,hiszen itt az osztrák határ itt kellene a legjobbnak lennie az utaknak,és erre mi van ,majd szétráz az autóm! Mikor lesz már útjavítás errefélé?! Borsodban,meg Szabolcsban bezzeg ....
2016. jan. 11. 19:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Szerintem gyms megyében vannak a legrosszabb utak egész magyarországon! És ez bosszant,elvégre ez a ha nem a legfejéettebb régiónk!
2016. jan. 11. 19:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Was? Magyarország teljes területén - beleértve a GDP/fő adatok alapján legfejlettebb Közép-Magyarország régiót - probléma a közutak rossz műszaki állapota. Ez alapján nem meglepő, ha GyMS-ben is gyatra az úrminősèg.
2016. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, az egész világon, sőt univerzumban a legrosszabbak az utak pont ott ahol te jársz, nem kérdező?
2016. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pedig itt akárhiszitek akár nem,szinte mindenhol kerékszaggató utak vannak a határig ki,arrol nem is beszélve hogy egy normális határátkelő kivételével az összes olyan mintha minden nap egy "kockát" odabsztak volna ugymond "útburkolat" javító munkául ami olyan rossz hogy el se tudja képzelni aki nem megy rajta minden nap 3x!

És most mit gondolhatnak az Osztrákok?! :(

Szégyen !!! Szerintem azokat a rohadt határátkelőket maxx(!) 2km ig illene normálisan felújítani.És igen itt vezetem le a dühömet!! Eléggé unom már minden egyes rohatt évben szarráflekkelik (azt jelenti kis négyzetekben javítanak) azt a rohadt utat,úgyértem az összeset.

2016. jan. 18. 17:50
 5/5 anonim válasza:

Ha szerinted Gy-M-S megyében vannak az ország legrosszabb utai, akkor még Békésben nem voltál :DD

Ott egy csomó városrészek is vannak ahol még mindig földes út a menő...

2016. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!