Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van az, hogy simán fel...

Miért van az, hogy simán fel idegesítenek az autosok mikor én tapasztalt és sokat látott biciklis vagyok?

Figyelt kérdés
A Raiffaisennél a beláthatatlan kereszteződésbe ki jött elém egy autos és nézet hogy miért nem megyek mikor elfoglalja a fél biciklis sávot de aztán ki kerültem utána szőnybe az autós jó ötletnek tartotta a biciklis sávba várakozni én szabályosan ki tettem a karjelzést de ennek örömére meg is rántott balra a táska ami a kormányon volt kis hijján repültem át a kormányon de megúsztam le tudtam amiért mentem vissza felé a kocsi mosónál hasonló eset mint az első csak itt telibe be jött elém és szőke volt a sofőr és ez nem megkülönböztetés akar lenni.

2016. jan. 16. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítok.

Te magadat sokat látottnak és tapasztaltnak képzelő idegbeteg vagy.

Minden szaron felhúzod magad, de igazából még egy értelmes szöveget sem vagy képes begépelni. Tudod, alany, állítmány, tárgy... nagy kezdőbetú, mondat végén pont, ilyenek.

Ehelyett az idegtől remegve behánysz ide egy rakás szót.


Annyi azért lejött, hogy teljesen gyakorlatlan vagy, és képtelen vagy átlátni a szituációkat.

Javasolnám a járdát, 10km/h sebességgel.

2016. jan. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen idegeségemben gépeltem. Nem csak az egom a nagy és aki ismer az tudja, hogy nem vagyok beképzelt. Éves színten több ezer kilómétert tekerek, mert a mindennapjaim része a biciklizés. Egyébként ismerem a rám vonatkozó kresz szabályokat és ezeket be is tartom.
2016. jan. 17. 07:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ba**tam már rá csomagtartóra azért, mert a csaj lendületből jött keresztbe, aztán ahelyett, hogy kihajtott volna befékezett a stop tábla előtt, keresztbe a bringaúton, meg párszor ráordítottam az autós polgártársakra, akik úgy szartak bele az elsőbbségembe, hogy felém se néztek, de ezek inkább tájékoztató célzattal történtek, ha felb***od magad ilyeneken annak semmi értelme. Alapból úgy érdemes közlekedni, hogy arra számítasz, hogy nem kapod meg az elsőbbséget.
2016. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!