Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Városi vezetés, szakadó...

Városi vezetés, szakadó hóesésben első alkalommal?

Figyelt kérdés

Megvolt a kressz vizsgám,hívott is az oktatóm,hogy menjek vezetni.Első alkalom lesz,hogy volán mögé ülök.

Az utak elég csúszósak.Holnap megyek,szakad a hó holnapra is havat mondanak,és stresszelek.

Szerintetek?



2016. jan. 23. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges. Egyszer azt is meg kell tanulni :D
2016. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De örültem volna, ha esett volna hó, amikor tanulok (pedig decemberben vizsgáztam).

Mert akkor lett volna egy ember, aki belenyúl, ha veszélybe kerülnék, és nem hagyja, hogy összetörjem a kocsit, de mégis megtanulok csúszós úton vezetni.

Így meg a saját autót kellett "kockáztatni", legtöbbször egyedül vezetve. Bár amikor friss jogsis voltam, kimentünk a Tesco parkolóba hóban, hogy gyakoroljak.


Örülj, hogy ezt is megtanulod.

2016. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is anno télen tanultam vezetni hasonló körülmények között és azt mondom neked, hogy örülj neki! Jobb mintha nyáron tanulnál oktatóval száraz utakon napsütésben, majd télen oktató nélkül találkoznál először szakadó hóval és csúszós utakkal, mert most Ő is vigyáz rád, ha "bénázol" egy kicsit. Jobb megtanulni előbb talán a (leg)nehezebbet, mert utána a minden könnyebb!
2016. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is most csinálom a jogsit és nagyon örültem neki amikor esett :D és az oktatóm is mondta aki télen tanúl vezetni abból jobb sofőr lesz.
2016. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én irigyellek. Nyáron lett jogsim és most kb olyan lelkesen szállok majd kocsiba, mint akit seggbe rúgtak.

Ilyen úton kb annyi a tapasztalatom, mint neked, viszont nem ül mellettem senki, nincs másik pedálsor, szóval kicsit para. :D

Nyugi, az oktató nem hagyja, hogy bajt csinálj, nagyon nem érdeke! :)

2016. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!