Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az ilyen esetben inkább hülye...

Az ilyen esetben inkább hülye az ember, mintsem ügyetlen?

Figyelt kérdés

Esett felénk pár centi hó, este még nem volt letakarítva az út, 2x2 sávos, középen beton elemek.

Lakott területen kívül 80-al megyek a hóban, egy Ford Focus kombi megelőz a belsőben ami még kijárva sem volt, szóval elég bátor volt vagy 110-el ott menni.

Ahogy a városba értünk, eltűntek a betonelemek, a Ford pedig keresztbe állt, ment a fara először balra, majd jobbra, aztán lapjával ment egy kicsit, majd kétszer megpördült, és ment tovább, távolabb is láttam,hogy dobálja a farát.

Nehezen tudom eldönteni,hogy az ilyen csak baromkodik, vagy direkt?Mert ez nem az a tipikus autó amivel ezt csinálná az ember, csak ha meg véletlen csúszik meg akkor feltételezem,hogy megijed, és visszavesz.Ez nem vett vissza.


2016. jan. 26. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Hülye is meg ügyetlen is. Kettő nem zárja ki egymást. Van akiben nem hűl meg a szar egy ilyennél, majd ha a tűzoltók vágják ki, akkor talán levonja a tanulságot.
2016. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem hülye, hanem bátor. Így lehet tapasztalatot szerezni.

Ez az evolúció része. Ki így, ki úgy..


Te megfontolt, bölcs ember vagy, a másik versenyző meg egyszerűen hebehurgya...

2016. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Lakott területen kívül megcsúszás nélkül tudott 110et menni a hóban, de lakott területen pedig 50-60nál csúszkál össze-vissza.

Csak nekem egyértelmű hogy bohóckodott, berántotta a kézit és dobálta a vasat jobbra-balra?

Nem egy tipikus sportautó, de ilyenkor minden felnőttből előtör a gyerek és ha Alhambrája, akkor azt is keresztbe teszi. Ez teljesen normális.

2016. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a Focus elsőkerék hajtású, a fara nem igazán csúszik jobbra-balra ha az ember nem szándékosan készteti rá.


Hogy hülye vagy ügyetlen?

Ha a kocsi nem volt összetörve, akkor ügyetlennek nem mondanám.

Ha veszélyeztet másokat, akkor hülye, pontosabban ostoba.

Ha nem veszélyeztet másokat, akkor hadd csinálja, hiszen játszik.


Ezek a mocsok Focus kombisok... :D Nekem is az van, az első két mondatból még én is lehettem volna - de én közúton már jófiú vagyok. :D

2016. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha kétszer megpördült ilyen sebességnél az nem hiszem, hogy játszani akart. :D
2016. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Beviz Elek ***** válasza:

Nem 110-nél csúszkált. 110 a lakott területen kívül volt, a lakott területen belüli sebességről nincs említés, bár nem hinném hogy tartotta volna, inkább 50-60, de ugye a kérdezőnél sem volt radar.


Tényleg senki nem ismeri itt a kézifékes játszadozást, senki nem volt fiatal?

2016. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kézifékes játszadozás nem az amikor 50-60-nál pörögsz az úton mitnha keringőzni akarnál a kocsiddal...
2016. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Beviz Elek ***** válasza:

Hát akkor mi? Amikor leparkolsz?


Nálam a kézifékes játék, amikor pl van egy 2×2 sávos út (mint a kérdező írta), messze van a másik autós (mint a kérdező írta) és betekerem a kormányt, gáz, kézifék. Próbálkozik az ember hogy ne pördüljön meg, aztán lesz ami lesz.


A Ford Focus egy elsőkerékhajtású autó. Ha lepadlózod, akkor pörög a kerék és megy egyenesen, nem fog jobbra-balra csúszkálni a hátulja. Tehát direkt csinálta, tehát játszadozott a kézifékkel.


Ugye 110zel képes egyenesen menni a hóban, de 60nal már nem ugye? Na persze...


Csinálnak ilyet az emberek, bizonyítékként nem fogom a videókat felrakni a youtube-ra, rajta van a rendszámunk.


Hidd el, direkt volt és teljesen jól csinálta.

2016. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Próbálkozik az ember hogy ne pördüljön meg, aztán lesz ami lesz."


De nem fogod fel, hogy ez megpördült? Ráadásul kétszer. Vagy azt is meg akarod magyarázni,hogy miközben pörög az úton totálisan nyugodt és uralja a verdát?

2016. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Beviz Elek ***** válasza:
Totálisan nyugodt és röhög. Ennek pont ez a lényege hogy csússzon. Nem 110nél a betonfal mellett csinálta, hanem az üres 4 sáv széles úton hogy ne csapja neki semminek.
2016. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!