Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek átmehetek KRESZ -...

Szerintetek átmehetek KRESZ - vizsgán?

Figyelt kérdés

A könyvet már 1 szer elolvastam figyelmesen.

Az Edukresz fizetős (E-titán) kresz vizsgáján. (Ami elvileg ugyanazokat a kérdéseket tartalmazza, mint a vizsgakérdések. Autóiskolákon keresztül lehet elérni.) 75 pontból 69-73 pontokat érek el. 3 pontos kérdéseket elég jól kenem. A tesztlapok megoldásai is elsőre sikerültek 80-90%-an. Bízom a sikerben, de azért izgulok. Ki vizsgázott már idén? Kinek, hogy sikerült, és hogyan készült a vizsgára? Nekem azt mondták, hogy csak tesztelgetéssel nem fog sikerülni, és ezért először a KRESZ könyvet olvasgattam és utána tesztelgettem.



2016. febr. 27. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvasgatni kell, hanem meg kell tanulni.
2016. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én edukreszben már csak 70felett töltöttem, de a vizsgán 62vel megbuktam. Sokban függ a kérdésekről amiket kapsz. Azért hajrá :)
2016. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most voltam vizsgázni, két hibaponttal sikerült:))

Nekünk tartottak oktatást, azokra mindegyikre bejártam meg oda is figyeltem, szépen elmagyarázták a dolgokat úgyhogy ott már sok mindent megjegyeztem. Semmilyen könyvet nem kaptunk (úgyhogy abból nem tudtam készülni, de gondolom azt mondták el a tanfolyamon is...a KRESZ az KRESZ), csak egy fájlt, amin azt mondták, hogy a legújabb (mármint, ami elérhető) kérdések vannak rajta. Ezt elolvastam illetve tesztelgettem is. Tanultam és készültem rá, de azért nem mondanám, hogy nagyon túlzásba vittem...mindenki szokott gyalog, biciklivel vagy utasként közlekedni, tehát útburkolati jeleket, táblákat nagyon könnyen meg lehet így jegyezni szerintem. Illetve vannak teljesen magától értetődő, egyértelmű kérdések is. A 3 pontos kérdésekre kell odafigyelni, de azt írtad, hogy azok mennek úgyhogy szerintem nem lesz gond :) Szerintem egyébként tesztelgetéssel is tudsz tanulni, nekem könnyebben is megmaradtak a dolgok, hogy amit elrontottam, azt tudtam, hogy itt majd jobban oda kell figyelni stb., persze ez is csak úgy működik, ha azért már vannak ismereteid. Valamint talán 2 olyan kérdés volt, amivel nem találkoztam a gyakorlás alatt (azt mondták is, hogy mivel folyamatosan újítják ezért kb. 90%-ben egyezik meg a gyakorló programok kérdésadatbázisával). Idén már vannak mozgóképes kérdések is...én egyel sem találkoztam, de gondolom ugyanolyan mint a képes kérdések, mármint magán a lényegen nem változtat, hogy most csak egy ábra vagy mozgókép. Szerintem ha rendesen készülsz, gyakorolsz otthon akkor olyan nagy meglepetés nem érhet, de azért a szerencsén is múlik, hogy éppen milyen kérdéseket kapsz mert lehet olyan témakör, ami könnyebben vagy nehezebben megy, de tanulni kell és be kell gyakorolni. Sok sikert hozzá, ha még nem voltál vizsgázni!:)

2016. febr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahogy elnézem. Odafigyelés kérdése az egész. Holnap megyek egyébként. Gratulálok az utolsónak! :) Aki órákon odafigyel, könyvet át tanulja plusz tesztelget. A vizsgára kipihenten megy elvileg annak át kell mennie.
2016. márc. 1. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!