Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezek az emberek azt hiszik,...

Ezek az emberek azt hiszik, hogy autóban ülnek?

Figyelt kérdés
60 -as táblánál mész 70-el ,megjelenik a gyökér a fostalicska céges roomsterével és tol. A poén ,hogy megtudna előzni mert szemből senki nem jön,ha annyira akar miért nem megy el a szarával? vagy ahhoz már nincs lóerő, csak villogni tudnak meg dudálni? Aztán mikor elkezd előzni 4 km után akkor is úgy előz meg ,hogy leviszi a kocsi elejét .. Vagy mikor ugyanezt a fostos tranzitokkal meg rözsó boxerekkel játsszák. Mit hisznek ezek,mit vezetnek?
2016. márc. 14. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Céges kocsi révén nem kell óvni vagy kímélni, "nem számít neki", gondolják és vagánykodnak vele. Szépen nyugodtan kell menni továbbra is, de azért nem "fékpróbázni", mert az sem korrekt, ráadásul balesetveszélyes mindkét félnek. Esetleg egy indexet villantani, hogy menjen. Ez a bunkóságra (azaz arra, hogy "tol") egy udvarias válasz, így talán ráébred a bunkó, hogy bunkó volt és nem kéne csinálni, hiszen előtte egy normális ember megy.
2016. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is ér annyit h beleállni neki a fékbe ,mert a céges rabszolgaparaszt amúgy is kap holnap másik "autót" amiben "vagány" csávó lehet továbbra is netto 80 ért,még ha ki is fizetik a károdat akkor sem éri meg összetörni a kocsit.
2016. márc. 14. 12:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik, hogy amiért B kategóriával ilyeneket vezetnek már mindjárt hivatásosok lesznek, pedig ugyanakkora nyomorékok mint előtte. Én 2 hete jártam így amúgy, lakott területen belül megyek 61-el erre egy ilyen beáll mögém jön egy ideig aztán elkezd levillogni, hogy menjek, aha mert ott aztán rallizni kell.
2016. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na majd jön a nyár amikor majd az egyik keze kint lóg,a másikba meg a telefon. Egyébként sem értem ezeket, 70 nél megelőz azért h 75 el menjen előtted . Azért a +5km/h ért tolakszik.
2016. márc. 14. 12:21
 5/10 anonim ***** válasza:
komolyan téged csak az zavar hogy ilyen szarokban ülnek ha ugyanezt egy x5,x6 meg hasonló akkor minden rendben
2016. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor sincs rendben,csak általában ezekből 1 nap vagy 3 ilyennel találkozom.
2016. márc. 14. 13:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Senki sem kényszeríthet arra hogy gyorsíts vagy lassíts vagy valami szabályt szegj. Olyan nincs hogy "tol". Nem fog neked menni mert ő gyorsabban akar menni és nincs kedve előzni :D

Egyszerűen hagyd figyelmen kívül azt hogy a seggedben van, csak arra figyelj hogy ne vészfékezz és ne pont akkor akarj előzni pl egy biciklist mikor ő téged.

2016. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jó de az x5-ös megelőzi amint tudja, a tranzitos meg ott fos a seggében menni mert nem tud előzni
2016. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

> „csak arra figyelj hogy ne vészfékezz”

Büdös hülyegyerek meg ott dögöljön meg. P***ért nem néz szét, ha a labdája után szalad, mi?


Amúgy a kedvenc esetem ilyenekkel az volt, hogy 110-zel mentem a bekötő úton, hetente járok arra, ismerem. A tranzit meg jön utánam, és elkezd tolni. Az úton van egy kis törés, meg a végén egy élesebb jobb kanyar, előbbin simán átmegy a kocsi 120-szal, az utóbbin a 80-90 már húzós. A tranzitos a töréstől megijedt, én meg ugye nyugisan mentem 110-zel, le is maradt, gondoltam belátta, hogy megyek rendesen. De nem, hanem újra felzárkózott mögém. A kanyar előtt időben elvettem a gázt, motorfékkel lelassítottam 90-re, és szépen bevettem a kanyart, sávon belül maradtam. Kifelé jövet meg azt néztem a tükörből, hogy ő meg a szembe sávban jön. Ha épp van szembejövő, akkor csúnyán ott marad valaki.

2016. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre mondtak egy olyan ötletet - mondjuk még nem próbáltam ki - hogy bal lábbal nagyon finoman, de éppenhogy hozzáérsz a fékpedálhoz. Ettől az autó nem fog lassulni érdemben, de a féklámpa bekapcsol, ez meg ugye fékezésre fogja kényszeríteni. Nos, hogy ez élesben működik-e, arról nem tudok nyilatkozni, tehát ne vedd készpénznek.
2016. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!