Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Gumicserét követően vettem...

Gumicserét követően vettem észre, hogy valószínű a gumis túlhúzott az egyik csavaron, megszakadt. Be vam. Csavarva, de nem olyan szorosan. Mint a többi, átfodulna a menet. Veszélyes három biztosan szorított csavvarra egy kerékre. Közlekedni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

vidd vissza a gumishoz, hogy oldja meg.

neki nem gond, neked sokba fájhat.


(mielőtt entert nyomsz, olvasd el, mit írtál.)

2016. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
79%
hát ez elég gáz.menj vissza,hívd ki a főnököt és mutasd meg neki.lehet hogy a felniben is kárt tett a túlhúzott csavar.
2016. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt. A. Problémát. A. Gumis. Ott. Helyben. Meg. Kellett. Volna. Oldja. Nem. Lett. Volna. Szabad. Így. Elengedjen.
2016. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Elég brutál ereje lehet annak a gumisnak. A légkulcs elég jól meghúzza elsőre a csavarokat de nem szakítja bele. Vagy a csavar lehetett már szétrohadva de azt észre kellett volna vennie. A 3 csavarral a gumisig közlekedj, de oda is óvatosan, kátyúkat kerülgesd.
2016. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Ha a kerékcsavart nyalta el, szerencséd van. Ha a menet a kerékagyban szakadt meg, drágább történet lesz.


Rám görbe szemmel szoktak nézni a gumisok, mert viszem magammal a nyomatékkulcsot. Csak semmi légkulcsos kerregtetés, vagy felrakja a 85 Nm-es határoló közdarabot, vagy én húzom meg. Határolós közdarabot még sehol sem láttam, csúnya nézést és beszólást viszont már kaptam. Nem érdekel, az én pénzemért nekem úgy szerel ahogy én mondom, vagy sehogy.


A nyomatékkulcsot viszont az AKH-s gumiszerelő magától vette elő a legutóbb <---- ez itt a reklám helye.

2016. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kötelességük megoldani.
2016. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem fog leesni a kerék ne aggódj a 3db is erősen fogja,de ne most kezdj el rallyzni az utakon.Vidd vissza és meg kell javítaniuk.


Nálam is megszakította egyszer a légkulcs valószínűleg ferdén lett rákapatva az anya és úgy tépte rá. de ennél a gumisnál volt szerszámkészlet erre az esetre ,szóval valami spéci menetvágó ,meg egy új anya ami volt neki készleten megoldotta a dolgot.

2016. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!