Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az miért olyan "menő", ha egy...

Az miért olyan "menő", ha egy nő "vagánykodik" a motoron?

Figyelt kérdés

Édesapámmal, a sógorommal, és a keresztapámmal mentünk Esztergom felé, és jött egy csomó motoros, a nagy részük csak simán előzött, voltak vagy 10-15-en.Az elsők között volt egy a bőre alapján idősebb nő aki megelőzött, már erre mondták keresztapámék,hogy figyeljétek a nő hogy húzza neki.(trikóban, farmerben)

Aztán jöttek olyanok akik egy kerekezve előztek meg, és ezek között is volt egy fiatalabbnak tűnő nő, bár az arcát nem láthattuk, de csinos lehetett.

Én is férfi vagyok, de az autóban ülő férfitársaim teljes elvarázsolódtak ettől a csajtól,hogy milyen vagány stb...és például volt egy motoros srác amelyik egy keréken elengedte a kormányt, (rögtön megingott az egyensúlyában így rögtön visszakapott érte) de szerintem ez sokkal látványosabb volt, hiszen többen is húzták egy keréken, miért olyan különleges ha egy nő is csinálja?

Én nem értem., ők meg tényleg úgy oda voltak, még vagy 10 percig firtatták...

(miért nem kérdeztem meg?Nem tudom, nem jutott eszembe)


2016. ápr. 3. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon ritka az ilyen nő, elég látványos a dolog, nekem is ilyen lenne a reakcióm, mint a többiek az autóban. Amúgy nem nagy dolog elengedni egyenesben a kormányt, főleg ha még nem is tudod így tartani, viszont egykerekezni nagyon nehéz még egy férfinek is. Illetve nem is maga az egykerékre emelés a nehéz, hanem az, hogy meg is tartsd, és ne ess hátra. Persze beszélhetünk a felelőtlenségről is, meg minden, de ezt most hagyjuk szerintem.
2016. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem egyszerűen a társadalom ezt nevelte azz emberekbe az elmúlt 40-60 évben. A nőnek a konyhában a helye, meg az a dolga, hoyg gyereket szüljön - ha figyeled a napi politikát, még mindig előjönnek ezek, és sajnos sokan komolyan is gondolják. Épp ezért, épp nekik fura és különleges, ha egy nő nem süt-főz-takarít, hanem például motorozik.
2016. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Mert azt hiszik, hogy egy vadmacska az ágyban, amit ők sose kapnak meg a megunt feleségüktől...
2016. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

csak szólok, nehogy tévedésben maradjon bárki is így vasárnap délután...én hetven éves vagyok, és minden gond nélkül egykerekezem a 600-as Gilerámmal..még sosem vágott hanyatt.


Pár évvel ezelőtt a Tétényi úton húztam egy kövéret egykeréken...látom egy rendőr integet...kéri a papírokat...levettem a sisakot, rámnézett, visszaadta a papírokat, és jó utat kívánt...lehetőleg két keréken..


sem nemtől, sem kortól nem függ már semmi...rutin(meg az évek)

2016. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert a nőkre nagyon nem jellemző a motorozás .Ha mégis motoroznak akkor nagyon nem jellemző hogy nagy motort vesznek,inkább valami kis robogón elmennek a boltig. Ha meg nagy motort vesznek akkor mégritkább hogy vagánykodnak figuráznak is vele. Szóval ez egy igen ritka jelenség amit megjegyez az átlagember és elgondolkodik hogy "unalmas" rántáskevergető asszonya helyett milyen más lehet az élet egy ilyen nővel.
2016. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért " menő " mert csaj...
2016. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!