Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi volt a legnagyobb baromság,...

Mi volt a legnagyobb baromság, amit eddig a közlekedés során, bármilyen járművel elkövettél?

Figyelt kérdés

Kerékpárral,motorral,autóval, bármivel, amit te vezettél.

A legemlékezetesebb "nem sokon múlt" történetre lennék kíváncsi.


2016. ápr. 5. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Biciklizés közben idióta módon telefonáltam, és jobb kezemben volt a telefon. Jött egy lejtő és az alján egy betorkolló út, ahonnan jött egy autó. Mivel csak a bal kezem volt a kormányon, így sikerült teljesen besatuznom az első féket... telefon repül, én repülök, bicikli repül, pont alám, én meg hassal ráestem a kormányra. Csodálom, hogy nem szúrta át a gyomrom, még utána egy fél évig látszott a nyoma. És szerencsére a kocsis időben kapcsolt, és ő sem lapított ki, pedig neki volt elsőbbsége, én meg bezuhantam elé.

Kocsit csak másfél éve vezetek, szinte napi szinten, de szerencsére azzal még nem volt necces szitum, remélem ez így is marad.

2016. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Kamionnal 1x1 sávos úton 160 km/h-val részegen szembejövő forgalom mellett előztem a többi kamiont, jobban mondva kamionkomvojt szlalomozva kanyargós úton :) Na meg rakományom is volt :)


Na jó ez az Euro Truck Simulátorban volt :)

2016. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Erdészházban beittunk és egy műszaki vizsga nélküli terepjáróval csapattunk egy erdészeti úton. Pont a 60-as álomhatárt súroltuk, amikor felbukkant a postás a kanyarból. A gyatrán beállított futómű és a kegyetlen kormanyholtjáték miatt durván elkezdett szitálni a kocsi mozgása és a szesz sem segítette a dolgomat. Végül persze se a postásnak nem mentünk neki, sem az útról nem repültünk le, de leckének jó volt.
2016. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan nagy dolognak nem nevezhető, de német pályán kipróbáltam meddig megy a kocsi, 251-nél tiltott GPS szerint.
2016. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Stop tábálánál nem álltam meg, mert nem vettem észre. Szerencsére nem jött senki.
2016. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 pálinka után vezetés...

Szerencsére 50 méterrel később az árok biztosította, hogy ne legyek ekkora barom!

2016. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!