Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért mondják hogy a fehér...

Miért mondják hogy a fehér kalapos rendőrtöl kell félni igazoltatásnál?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tőlük szerintem jobban félni, igaz, hogy közlekedési rendőr, azért fehér a tányérsapkája, de egy fekete sapkás is ugyanúgy megbüntethet.
2010. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van, azért mert közlekedési rendőrök, talán lehet a kék sapkások picit engedékenyebbek :)
2010. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha autós vagy, akkor óvakodj a fehérsapkásoktól :)
2010. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem az hogy félni, csak hogy azok elvileg mindent megnéznek az autón. alvázszámtol kezdve mindent, és azok nagyon b*zik lehetnek elvileg..
2010. ápr. 5. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nemtom ki hogy van vele, én nem félek a rendőrtől igazoltatásnál, miért félnék? Nem vagyok vele flegma, Letekert ablak után megkérdezem, hogy kiszálhatok-e, miközben odaadom neki a papírokat... Ha én nem vagyok bunkó, a rendőr miért kezdene el szivatni? Mi oka van rá?

Amúgy meg nézegesse a motorszámot, ha ahhoz van kedve.

2010. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább a Nemzeti Közlekedési Hatóság embereitől tartsatok,ne a rendőrtől.Kiállnak,avval a kis mobil műszaki állomással,kikapnak a sorból,megmérik a füstölést,megfékezik a kocsit,lengéscsillapító vizsgálat stb,aztán lehet vinni szigorított műszakira a kocsit.
2010. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a fehérsapkások általában "szakirányu" iskolai képzést kapnak... elvileg!!! jobban értenek a dolgokhoz....
2010. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől kérdezném: miért b.zi az a rendőr aki megnézi az alvázszámot? Hátha egyszer éppen a te kocsidat fogja igy megtalálni ha ellopják, akkor is b.zi lesz? Gondolkozz!
2010. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!