Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 0,42 % mért az alkohol szonda...

0,42 % mért az alkohol szonda közuti ellenőrzéskor. Milyen büntetésre számithatok?

Figyelt kérdés
Sajnos 5 éven belül volt egy esetem, 3 hónap kelett volna és kimegyek az 5 évből. 2011 be eltiltottak. 1.6 évre ezalatt 6 szor kaptak el jogositvány nélkül az uccsó 6 hónapba :-(

2016. máj. 3. 05:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kalkulátorral meglesed neten, van egy rakat, bár az a 6 elkapás... csoda hogy nem csuktak le pár hétre úgy a 3-4. alkalom után.
2016. máj. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyeneket agyon kellene lőni...
2016. máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Az agyonlövöldözőket meg akasztani kéne..


Ez a légalkohol szint 0,84 ezrelék véralkoholnak felel meg és ez bizony bűncselekmény. Visszaesőként nagyon komoly büntetésre számíthatsz. Több év, vagy akár végleges eltiltás, több százezer Ft-os bírság, felfüggesztett, vagy akár letöltendő börtön. Ha utasaid is voltak, még súlyosabb a büntetés. Érdemes lehet egy erre szakosodott ügyvéddel beszélni.

2016. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Pont az ilyen visszaesőkön kellene példát statuálni. Látszik, hogy a kérdező le se szarja a papírokat, szabályokat, stb stb. Akkor mit is kellene tenni vele, és a hasonló hulladék emberekkel, hogy betartsák a szabályokat?
2016. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Komolyan úgy gondolod, hogy agyon kéne lőni őket? Szerinted ez lenne a megoldás? Akkor mit csinálnál egy pedofillal, vagy egy többszörös gyilkossal?
2016. máj. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

nyilván költői túlzás, de a mostani szabályozás, mint látszik finoman szóval sem ér semmit.


De mondjuk fél évre lecsuknák, megrendezné pár rétinéger a seggét, máris más lenne a helyzet.


Szerintem egy részeges, alkoholista barom az utakon nem sokkal kevésbé veszélyes a gyerekekre nézve, mint egy pedofil...

2016. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Mint írtam, visszaesőként, akár letölthető börtönt is kaphat és végleges eltiltást. Nyugodtan nézz utána, egyre komolyabb büntetések járnak az ittas vezetésért. Nem akarom védeni a kérdezőt, de a 0,84 ezrelék, enyhe fokú alkoholos befolyásoltságot jelent, ezért még nem neveznék senkit alkoholista baromnak és főleg nem akarnám agyonlőni. Tőlünk egy kicsit nyugatabbra 0,4-ig még büntetés sincs, max. ha balesetet okoz.
2016. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sok majomnak elmondanám, hogy csak szabálysértést követtem el.1 évig nem vezettem. Elkezdtem dolgozni muszály volt vezetnem !!!!! És a biró a 6 után akart börtönt kérni de akkor meg volt a jogositványom. Most sajnos 6 sört megittam, este 20:00 kor lefeküdtem, családi okok miatt el kelett jönnöm arról a helyről ahol voltam. 2:45 kor 3:00 kor közuti ellenőrzés !!!!! Nem éreztem hogy alkohol befolyásoltság miatt ne tudnék vezetni. Annyi hogy fáradt voltam, nem gondoltam lehet még bennem. Egyszer már volt ilyen esetem tanultam belőle rá 4,5 évre sajnos hibáztam de nem tudatosan. 2011 tudatos volt hogy részegen ültem be. Viszon balesetem soha nem volt. Szivesen találkoznék azzal a majommal aki lelőne. Én meg szivem szerint megfolytanám, vagy elvágnám a torkodat!!!
2016. máj. 5. 08:13
 9/13 A kérdező kommentje:
Aztkivánom aki irta a pedofil meg reszeges dolgot. Vigye el a gyerekedet egy pedofil azt rendezze le. Te honnan tudod hogy alkoholista vagyok ?? Igen egyhe és enyhe közötti az érték. Kb 1 pohár sör. Na akkor igy nézd meg te s...z...ar ember.
2016. máj. 5. 08:19
 10/13 A kérdező kommentje:
Amigy meg nem jellemző az életemre az alkohol fogyasztás, közfeladatot elátó személy vagyok, sajnos találkozok pedofilokkal is, ugy hogy menjen be a házadba vigye el a gyerekedet meg a feleségedet azt kivánom
2016. máj. 5. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!