Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megbüntethetett volna a...

Megbüntethetett volna a rendőr? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A hétvégén vendégségben voltam, ahol ilyen darált kekszes süteménnyel kínáltak. Mikor már egy szeletet megettem belőle, akkor tudtam meg, hogy nem rumaroma, hanem rendes rum volt benne. Mivel kocsival voltunk, és én voltam a sofőr, ezért beparáztam kicsit, mert azt mondták, ha szondáztat a rendőr, akkor már ezt a kevés alkoholt is kimutatja, ami a süteményben volt. Nem is mertem többet enni belőle. Szerencsére nem találkoztunk rendőrrel. Szerintetek tényleg jelzett volna a szonda ennyi alkoholtól is?

2015. ápr. 24. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelzett volna bizony és vigyázni is kell ezekkel a bigyókkal.
2015. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelzett volna, ám a jogsidat nem buktad volna el, mert ha be visznek vérvételre, akkora már negatív lett volna.
2015. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van. Ráadásul ha 15 perc múlva megismétlik a szondázást, már akár az is negatív lett volna.
2015. ápr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phoney ***** válasza:
Ha minden alkoholt kimutatna a szonda, akkor nem ihatnál kefirt, tegnap bontott gyümölcslevet, és nem ehetnél kelt tésztát sem. Hacsak nem volt irtózatos erős rumíze annak a sütinek, vagy nem verted be az egész tálat, akkor a méréshatár alatt voltál.
2015. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!